Medicīnas centrs Pulss 5 - Slikts serviss

Pieraksts pie ārsta bija uz 16:00, reģistratūrā atnācu 15:40, nosēdēju līdz 16:20, tad beidzot tiku pie ārsta un tur vēl pateica gaidīt, sistēma nekam neder, kā pacients var plānot savu laiku, uz darbu jau neizdosies tikt, sistēma nestrādā, pilns centrs ar neapmierinātājiem pacientiem. Noskaņojums ir sabojāts, nāksies meklēt citu iestādi un ārsti, kaut gan ārsts ir labs.

smejiesvesels 16.04.2018

Pie nervu ārsta bijāt pierakstījusies?

Janis Zlemešs 16.04.2018

Tur atkal nestrādājot e-vselibas internets.Receptes un lapu man atkal dakterite izrakstija ar roku.Un tik tiešām-tā ir tomēr ātrāk!

S stellas 16.04.2018

Vai tiešām Jūs domājat, ka ārsts tur sēd, dzer kafiju un urbina degunu? Vai jāuzliek hronometrs, un kad paiet 19:59 min jāsaka:" Visu labu, turpināsim sarunu nākošajā vizītē" ? Ir tik daudz ārējo apstākļu, kas ietekmē laiku vienam pacientam, ka precīzi plānot nav iespējams. 20-30 minūšu nobīde pie ārsta vispār nav uzskatāma par nobīdi.

davfreim 17.04.2018

Cik nepateicīgs var būt cilvēks, ka sūdzas nevis par attieksmi, nevis par kvalitāti, bet par to, ka bija jāpavada papildus 30 minūtes uzgaidot, šausmas. Priecājies, ka vispār vari tikt pie speciālista.