Medicīnas centrs Pulss 5 - Serviss

13.01.2022 ierados poliklīnikā ar vīru, kamēr gaidīju ārā ar suni - uzbļava virsū apsargs, nedrīkst te staigāt ar suni - mēs esam brīvā valstī un ar suni drīkst visur staigāt, tas ir pirmkrārt un otrkārt tur ārā nebija nekur uzrakstīts ka redzi ar suni nedrīkst, mēs bijām ārpusē, nevis iekšā poliklīnikā un nevienu neiztikām! Šausmīga apsarga attieksme, kurš piedāvāja man iesist pa seju par to, ka es stāvēju ar suni, iesaku administrācijai cītīgi atlasīt savu personālu, kuri neprot runāt ar klīnikas klientiem. Protams, ka mēs šo poliklīniku apiesim tālāk, un nekad tur neiesim ne pie viena speciālista pateicoties dotajam cilvēkam! Neiesaku šo poliklīniku, ja gribat saglabāt savus nervus.

14.01.2022

O

K Klepa1 14.01.2022

Jūs neesat klinikas klients, jūs esat klinikas pacients!

Good Intentions 14.01.2022

Nav ko stāvēt un baidīt cilvēkus pie ieejas. Ir arī cilvēki ar alerģijām.

Good Intentions 14.01.2022

Jebkurā gadijumā esat godīgi pret sevi un tik tiešām vairs neapmeklējiet šo poliklīniku un tās speciālistus.

RAMONA👀 14.01.2022

Koks ar diviem galiem. Saprotu Jūs un saprotu apsargu, kuram varbūt kāds pasudzējās, ka bail no suņa. Nakamreiz ejiet malā gaidīt, varbūt tiešām kādam bail paiet garām.

Kārtēja neadekvāta vecene ar kranci, kas piedirš visu apkārt. Sen jau vajadzētu aizlieg suņus turēt pilsētā, ja tik saimniekam nav privatmāja.

Bet poliklinika ļoti laba - kvalificēti ārsti, laipna un ērta apkalpošana.