Medicīnas centrs Pulss 5 - Briesmīga attieksme

Tikko biju pie dežūr ārsta A.Siliņa! Tas laikam bija mans briesmīgākais ārsta apmeklējums dzīvē. Esmu saaukstējusies un tikai vēlējos atvērt slimības lapu. Ārsts man netikai nolasīja morāli par to ,ka prasu slimības lapu, bet arī kaunināja visas vizītes laikā. Ja parasti man atvērt slimības lapu prasa 10min pie ārsta, tad šoreiz tas aizņēma stundu! Pa vidam dabūju atklausīties ko tik dzīves laika nav darījis (kas man patiešām neinteresē) un kad bija jaizklausās plaušas ,sekoja komentārs - nu patīk man uz tām plikajām meitenēm skatīties , ģērbies nost! Nožēloju,ka uzreiz neizgāju no šī briesmīga kabineta. SILTI NEIESAKU ŠO "ĀRSTU".

I

alergologs 24.08.2017

Jūs pie pareizā ārsta bijāt? Gadījumā nesajaucāt kabinetus? :D

Работяга 24.08.2017

Jamaina arstu.. mums tadu nav

TasEsLV 24.08.2017

Ārstiem pieprasa pēc tam atskaites kapēc ir tik daudz slimības lapas ,bet nav izmeklējumu - viņi uz aci nosakot? Mani piemēram personīgi privāti pazīstams ārsts pat sūta uz asins pārbaudēm ,lai es saņemtu lapu, jo viņiem ar pēctam jāatskaitas.
Bet nu par attieksmi kā ar jums runā un pret jums attiecas- tas jau cits jautājums.

C critical thinker 24.08.2017

atklāts vīrelis. varbūt viņam likās, ka tas ir humoristiski

E Es un tu 25.08.2017

Es un tu.
Paldies dievam, ka mums vēl ir ārsti, kas pacientus izmeklē, nevis izsniedz slimības lapu 10min laikā.Šķiet Latvijas iedzīvotāju psiholoģiskais depresīvais stāvoklis rada sajūtu, ka slēpts kompliments ir traucējošs. Kundze - Jūs esat dzīva un interesanta. To vajadzētu mums visām biežāk atcerēties

I ieva11111 25.08.2017

UN VĒL - šodien biju uz atkārtotu vizīti uz Veselības Centru 4, pie ļoti lieliskas un jaukas dakterītes. Kā izrādās Andris Siliņš bija man noteicis pilnīgi nepareizu diognozi! Un izrakstījis antibiotikas,kuras man ne būt nevajag!
Ar savu pļāpāšanu ne pa tēmu un nepiedienīgajiem komentāriem sarakstījis Dieva zīmes. Nekad vairs tur! :)

Z Zane 04.01.2018

Pirms nedēļas arī griezos pie šī paša ārsta. No kabineta iznācu ar sliktāku pašsajūtu nekā ienākot. Tāaaaadu kaunināšanu nekad dzīvē nebiju piedzīvojusi! Tika pārmests par to, ka tik vēlu (2 dienas pēc simptomu parādīšanās) griežos pie ārsta - tas esot noziegums pašai pret sevi! Arī man stāstīja stundas garumā ko tik viņš savā dzīvē nav darījis un ka šī viņam esot 4. profesija dzīves laikā. Visu laiku blisinājās uz mani ar savām milzīgām lielām acīm. Vienkārši pretīga pieredze! Ne-vie-nam NE-IE-SA-KU!

W WtfF 24.05.2018

Да его все в округе знают - веселый он мужик:)
Ну скучно ему там сидеть весь день, любит поучить жизни)
А санитарные книжки он шлепает супер-быстро, никаких разговоров:)
Вообще деж. врачи не любят больничные открывать, т.к. непонятно, чем вообще человек может быть болен (у них же нет истории болезни - чаще всего)

D Dakterisss 18.04.2019

Arī tikko biju pie šī ārsta. Klausījos kaut kādus murgus, bet palīdzību tā arī nesaņēmu. Laikam Latvijā tiešām gandrīz visi normālie dakteri ir aizbraukuši.

S Slimniece 08.07.2019

Arī biju pie šī dežūrārsta. Drausmiga pieredze! Nesaprotu kapēc šādi cilvēki strādā medicīnā. Pēc 40 min nosedešanas kabinetā palīdzību tā arī nesaņēmu, saturīgu sarunu izveidot neizdevās, sajūta bija, ka šis cilvēks vispār neklausās.
Neiesaku apmeklet šo '' ārstu ''
Izterets laiks un sajuta pec apmeklejuma drausmigāka kā pirms...

P Paciente9 07.08.2019

Ļoti neprofesionāls ārsts ar sevišķi zemu intelektu. Vai tiešām tik labā medicīnas iestādē jāstrādā tādai radībai? :(