www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Pulss 5 Andris Siliņš - dežūrārsts

Medicīnas centrs Pulss 5 - Andris Siliņš - dežūrārsts

Aizgāju pie šī “ārsta” ar sūdzībām par sāpošu un aizkritušu ausi, kas mijās kopā ar temperatūru un spēcīgām kakla sāpēm. Cerēju tikt pie antibiotikām, jo te pat zilonim skaidrs, ka bija sācies vidusauss iekaisums.
Viss, ko šis “speciālists” pateica - jums ir sēra korķis! 1,42€ un laiks izmesti vējā :) Tādam “speciālistam” pat 3 centus būtu žēl.
Nākamajā dienā devos pie maksas lora, pie kura tad arī tiku pie zālēm. 3 dienu laikā sāpes pārgāja. Ja būtu uzticējusies tam “ārstam”, tagad varbūt pat nemaz nedzirdētu.
Un es jau klusēju par šī “ārsta” pretīgo izturēšanos pieņemšanas laikā. Otrreiz nemūžam!

23.11.2019

Pacco_al 25.11.2019

Nu var jau aiziet pie ginekologa un stāstīt , ka zobs sāp, galu galā vai nav vienalga, kurā caurumā problēma, bet rezultāts noteikti būs tāds pats, kā šinī gadījumā un arī pie "vienkārši antibiotikām" netiksiet.
Atgādināšu, ka antibiotikas nav ledenes, ko pasūkāt, ja kaut kas iesāpas.