Mechanika Engineering - Sūda kantoris

Uzņēmuma ”vadītājs”, ja viņu var saukt tā, vispār nemāk sadarboties ar cilvēkiem. Vērtē cilvēkus (potenciālus strādniekus) pat nepārbaudot reālas prasmes un cilvēka iespējas. Sūtot cv varat saņemt atbildi, ka jūsu kandidatūra neder kādu prasmju trūkuma, vai nepietiekošas zināšanas dēļ, tomēr cv tas ir atzīmētas kā perfektas. Pat līdz intervijai netiksiet. ”vadītājs” uztver padomus un ieteikumus kā kritiku, ja strādnieks kādā sfērā ir gudrāks par viņu un dod padomus uzlabošanai, tad viss, ir jāmeklē cits darbs, tur laimīgas dzīves nebūs. Pilnība korumpēts kantoris, nekad mūžā nenāciet tur strādāt un pat nedomājiet sūtīt cv! Jāiet garām tādiem uzņēmumiem un ”vadītājiem”!

E

Работяга 03.03.2018

Jus pasi zinat cik apmaksa jusu izveletaja iestade? Vai jus par brivu gribat ieguldit savas zinasanas? Interesejos jo daudzi pat lidz darbai netika bet sarugtinas ka kaut kads poda-uznemejs atteica darba iekartosana...

Работяга 03.03.2018

Es staigaju darba iekartoties, un uznemuma bija tik slikti darba apstakli, un kad es aizbegu vini pienem darba tapat bez jebkadas izmainas tikai vajag nest daudz papirus un japirada ka neesi stulbs..

E Edv1ns 04.03.2018

Ļoti labi zinu cik ieguldījumu prasa uzņēmuma dibināšana un uzturēšana. Nevajag man te pasakas stāstīt. Ar tādu "vadītāju" brīnos, ka uzņēmums joprojām eksistē!

E Edv1ns 04.03.2018

Ja būs nepieciešamība, tad nodibināšu, tas jau manas darīšanas. Var mērīties ar "gudrību" pat visu mūžu, bet tas nav mans mērķis. Es gribu brīdināt pārējus cilvēkus, lai izvairītos no šī uzņēmuma.