www.sudzibas.lv MebStore.lv Nepilnīga informācija un slikta attieksme pret klientu

MebStore.lv - Nepilnīga informācija un slikta attieksme pret klientu

Nerakstītu sūdzību, ja pārdevējs nebūtu nometis klausuli. Vienvārdsakot, nepārzin savu produkciju, attieksme drausmīga. Informācija par piedāvāto preci ir liriska, bez pilnvērtīgas tehniskās informācijas. Kaut kas ir un kaut kas nav. Tie kas projektē dizainu bez šādas informācijas nevar pilnvērtīgi strādāt. Saka man, ka redz ir standarti, bet paši nesaprot, ka standartu veidi ir vairāki. Ja viņu bizness balstās uz interneta pārdošanu, tad ir jābūt ļoti pilnvērtīgai mājas lapai. Varbūt blondīnēm pietiek tikai ar krāsainu bildi. Paldies, Ikea vairāk neizvēlēšos.

C

P pinky13 10.11.2013

Es varu teikt tiesi preteji. Nesen iegadajamies dzivokli... Naudina bija pavisam mazs... atradam mebstore interneta veikalu. Noskatijam preces, sazvanijamies visu izrunajam, aizbraucam uz Dominu uz vietas paskatijam (tur viniem ir veikals, bet veikala perkot sanak mazliet dargak, tapec gudrie perk netaa, bet apskata Domina). Trapijam uz laba atlaidem (lampam, vazem un galvenais uz shuninu skapjiem, galdiem). Visu pasutijam un visu ari iznemam pec 2dienam :) attieksme laba!

Pec nedelas izdomajam pasutit skapi, bet velejamies gan grozus, gan plauktus...ceur netu nemacejam pasutit. Aizbraucam uz Dominu un kopa ar pardeveju pasutijam caur internetu. To gan gaidijam nedelu! Atnaca- viegli salikam un prieks bez gala!

Pec nedelas pasutijam galdu, tas gan atnaca ar buhti! Acim redzot vehanas laika uz lv masina bija nokritis vai atsities, nezinu.
Sazinajamies ar veikalu, pec 1h aizvedam un sanemam citu!
Nebija jaraksta nekadi iesniegumi, nekadas cakareshanas.
Viss tika atri nokartots! ;)
Ka atveinoshanos nakamo pasutijumu mums piegadaja kurjers uz majam bez maksas! :))

Esmu pateiciga veikala darbiniekiem par jauko apkalposhanu, par to ka jus sniedzat konsultacijas par telefonu!
Un paldies, ka atri un operativi izsniedzat mums jaunu galdu!
(zinu, ka citos veikalos ir jaraksta iesniegumi...jaskaidrojas...mums neka no ta nebija).
Paldies!

5nedelas dzivojam sava jaunaja dzivokli :)) un 80% no mebelem ir no mebstore.lv :))
Paldies jums :))

L lauris_a 30.09.2021

Ja prece nav Ikea tad pretēji mājas lapā norādītajam nebūs arī MebStore. Jums vienkārši atbildēs "prece jāpagaida, šobrīd nav". Tādēļ, ja cerat nedaudz piemaksāt bet tomēr saņemt vajadzīgo, tas tā nestrādā. Gaidiet vien kamēr parādīsies Ikea un nopirksiet krietni lētāk.