Mēbeļu salons Dalia, SIA Siguldos Baldai - Pasūtījuma neizpilde

SIA Siguldos Baldai turpmāk saukts “Pārdevējs”, Evijas Kokinas personā, no vienas puses un, xxx, no otras puses, turpmāk saukts “Pircējs” noslēdza līgumu- pasūtījumu par divu dīvānu pasūtīšanu ar piegādes termiņu līdz 05.08.2009.
Saskaņā ar līguma nosacījumiem un faktūra-rēķinu Nr. x, Pircējs samaksāja avansa maksājumu 150.00 LVL (viens simts piecdesmit lati) apmērā.
Līdz šim brīdim Pārdevējs neizpildīja līguma nosacījumus un nepiegādāja līgumā noteiktajā termiņā pasūtītos dīvānus un nevienojas ar Pircēju par termiņu nokavējumu, kā arī tikai 31.08.2009. telefoniski paziņoja, ka audums, no kura bija jābūt izgatavotiem dīvāniem ir noņemts no ražošanas. Uzskatu ka, Pārdevējam vajadzēja noskaidrot auduma pieejamību ražošanas rūpnīcā pirms tika veikts pasūtījums. Evija Kokina, kā Pārdevēja pārstāvis, pasūtījuma veikšanas brīdī solīja noskaidrot vai ir iespēja pasūtīt un piegādāt manis izvēlētos dīvānus, ko arī izdarīja un apgalvoja, ka tāda iespēja pastāv.
Ja Pircējs tiktu laicīgi informēts par izvēlētā auduma neesamību, tad viņai būtu iespēja iegādāties dīvānus citā pārdošanas vietā par izdevīgu cenu sakarā ar sezona atlaidēm.
Ņemot vērā augstāk minēto, pircējs ar šo iesniegumu paziņoja, ka vienpusēji atkāpjas no līguma nosacījumiem un pieprasīja atmaksāt samaksāto avansa maksājumu kopā ar kompensāciju par materiāliem un morāliem zaudējumiem samaksāta avansa maksājuma apjomā, sagaidot rakstisku atbildi no pārdevēja 3 (trīs) dienu laikā pēc iesnieguma saņemšanas.
Gadījumā, ja 3 (trīs) dienu laikā netiks izpildītas iesniegumā minētas prasības strīds tiks izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Gribu brīdināt arī citus pircējus, kuri plāno veikt pasūtījumu salonā Dalia. Šobrīd uzņēmumam ir lielas finasiālas problēmas un šādi SIA Siguldos Baldai nodrošina sev bezprocentu kredīta saņemšanu, pieprasot no pircēja samaksāt avansu un pēc 4 mēnešiem paziņojot par pasūtījuma izpildes neiespējāmību.

N

Komentāri (1)

A AndronMc 12.09.2009

A ko tu mauka neraksti kas esi?
Kārtējais anonīmais nodirsējs no konkurentu kantora. šitā lapele jau paliek smieklīga

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes