mēbeļu pārvadāšana - pārvādāšana

Arnis - uzmanieties! Uzdodās par baigo pārvadātāju, mēbeļu meistaru - rokas no citas vietas aug, mēbeles var nevis izjaukt un salikt, bet tikai salauzt. Par pārējo namaz nerunāsim, atbrauc ar lielu nokavēšanos, telefoni nav sasniedzami, cenas neadekvātas, tādu puņķu tapu brigādi sen nebiju redzējis!

B

D Dzimba 16.01.2012

Iespējams.
Nekur tā īsti nereklamējos, bet jau vairākus gadus nodrošinu šāda veida pakalpojumus draugu un draugu draugu lokam - sūdzību nav.
Un ja vajag tiešām ar rūpību ko darīt - vari uzzvanīt 22836679.

Vispār jau bieži vien ir jāpārved pilnīgākie mēsli (daudz vedot mēbeles ar laiku izveidojas savs vērtējums par labām un sūdīgām mēbelēm kuras nudien negribas rūpīgi nest), bet nu tā kā tas ir bizness, tad rūpība un pat pārmērīga uzmanība atmaksājas.

Teorētiski pie mēbeļu jaukšanas parasti būtu jāpaaicina kādu dienu iepriekš lai novērtētu situāciju, saprastu kādi ir vajadzīgie instrumenti un vai ir nepieciešami iesaiņojamie materiāli.
(ha - esmu sācis reklamēties!!)