www.sudzibas.lv Mēbeļu Outlet mēbeles no T/N Raita

T/N Raita mēbeles - mēbeles no T/N Raita

2007.01 iegādājamies gulamistabas iekārtu t/namā ''Raita'' Ķengaraga ielā 1. Pirmajos mēnešos skapis sāka deformēties. Iliecās plaukti un durtinas vērās ar grūtībām. Pēc nepilnu 3 gadu lietošanas skapim izkrita plaukti. Skat.attēlus. P.S Iekārta gan nebija no Dārgajām.

R

K Kristya. 23.09.2009

Pff, 3.gadi...
labāk iemestu smadzenes galvā, un normālāk piestiprinātu, jo manliekas, nevis ''Raita.'' šo skapi taisīja.

R Ritvars 23.09.2009

''Raita'' to skapi pārdeva, piegādāja un uzstādija(salīmēja).

K Kleo 23.09.2009

Patīkami, ka tauta tik labi dzīvo, ka var pavīpsnāt par nedārgu Raitas skapi (sk. Anetes komentāru). Bet tik daudz jau vajadzēja zināt, ka patērētāja priekšā atbildīgs ir veikals. Ritvaram nav jābrauc uz Poliju, Austriju vai Jaunzēlandi meklēt, kur skapis taisīts un kas ir ražotājs. Ja Raita pārdeva, Raita arī atbild par kvalitāti! Vienīgais, par ko Raita neatbild, ir patērētāja izvēle - pirkt šo iekārtu.
Tikai šajā gadījumā tiešām veikalu vainot vairs nav pamata, jo garantija beigusies. Ritvars neko neraksta ne par pamatotu pretenziju, ne veikala attieksmi. Jā, skapis izskatās briesmīgi, taču iespējams, ka plaukti tika pārkrauti (tā nu tas ir, varbūt ražotājs vien pāris kašmira džemperīšiem to krāmu bija paredzējis). Tāpēc atliek vien priekš sevis secināt - izvēlamies preces priekš sevis, ne tikai daiļumam, bet arī lietošanai.

A Anna 18.08.2011

Man liekas, ka, ja pērk ned ārgas mēbeles, nav nozīmes, kur tās pērk. Bieži vien pēc laika sākas problēmas.
Cik zinu, RAITA specializējas uz luksus klases mēbelēm un ir dzirdētas tikai labas atsauksmes.
Jebkurā gadījumā vienmēr jābūt 2 gadu garantijai. To es zinu 100%!