www.sudzibas.lv Mēbeļu Outlet Slikts serviss, tērmiņa neatlaidība

Raita Ixo Mēbeļu Outlet - Slikts serviss, tērmiņa neatlaidība

29. Septembrī es pasūtīju mēbeles no firmas mēbeļu outlets. Piegādes termiņš bija nosaukts 4-6 nedēļas. Novembra vidu es pazvāniju pati un prāsiju, kad būs mans pasūtījums. Līdz tā laika viņi pat nepazvanīji, lai pateiktu kā ir problēmas ar tērminiem. Kompānija pateica, kā mēbeles būs tikai 8. Decembrī. Zvanīju viņam 8. Decembrī, viņi teicā, kā pasūtījums būs tikai 17. Decembrī, tās vispār ir smieklīgi, jo tā ir svētdiena un veikals vispār ir slēgts. Pēc tam zvanīju 15. Decembrī, pirms brīvdienam, domāju kā mans pasūtījums ir jau gatavs, bet nē. Viņi teicā, kā mēbeles būs tikai 26. Decembrī un tās vispār ir muļķības, jo tā ir Ziemassvētki, kas vispār strāda šajā laikā. Jautājums, vai es vispār saņemšu savu pasūtījumu?

S Sanjoka 15.12.2017

Мы тоже заказали 5 сентября там мебель, обещаний было много по датам, но с 8 декабря мы больше не можем им дозвониться