www.sudzibas.lv Mēbeļu komforts veikals izpildes termiņš, attieksme

Mēbeļu komforts veikals - izpildes termiņš, attieksme

Labdien visiem!

Gribu vērst uzmanību uz veikalu Mēbeļu komforts, pretim t/c Dole.
Atradu sludinājumu kur bija gulta tieši kādu gribējām, laimīgi skrējām uz veikalu pasūtīt. Sludinājuma bija solīts ka būs gatava nedēļas laika, teksts no sludinājuma: " Срок изготовления 1 недея. Гарантия 2 года, а также имеется доставка, заноска и сборка. Увидеть, потрогать и заказать можно по адресу Рига Маскавас 322б напротив т. ц. Dole. "
Kad atnācām uz veikalu pasūtīt mums solīja ka būs gatava gulta divu nedēļu laika. Mēs piekrītam samaksājam avansu, kad pagāja divas nedēļas sākam zvanīt un prasīt kad būs piegāde, uz ko man teica ka atzvanīs, tā ari neviens neatzvanīja. Tad nākama diena mēģinājām sazvanīt lai painteresēties kad notiks brīnums, bet neviens necēla klausuli.
Tad interneta atradām mobilo , sazvanījām un mums atbildēja ka viņi nezin kad būs gulta, varbūt vēl jāgaida nedēļu varbūt divas, jo nav detaļas gultai.
Es biju pārsteigta ka neviens iepriekš neuzzvanīja un nepabrīdināja , ka kavējas pasūtījums. Labi ka avansu atdeva.
Es vairs tajā veikala neiešu

I