www.sudzibas.lv mēbeles,galdniecība Antons Bartašēvics ar savu znotu Aivaru -krāpnieki.

mēbeles,galdniecība - Antons Bartašēvics ar savu znotu Aivaru -krāpnieki.

Krastaciemā, Rītupes ielā 25 dzivo bārdains onkulis Antons Bartašēvics vārdā.Blakus atrodas viņa pagrīdes galdniecības cehs, kurā palīdz netīrās lietas vest viņa znots Aivars.Naudu prasa avansā, materiālus izmanto lētākos, neizžāvētus, kuri vēlāk deformējas un plaisā.Bieži naudu paņem, bet darbu neizpilda, kā bija ar manīm... ligumus neslēdz visādi izlocās no tā, saka, ka būs divreiz dārgāk, tēlo apvainotos par neticēšanu tādiem meistariem uz vārda...par darbiniekiem ir vietējie zilīši, kuri strādā neoficiāli un par kvalitāti, protams, atbildību neness...Es neesmu vienīgais, kas uz viņiem ir iekritis un naudu samaksājis par neizpildītu darbu, UZMANIETIES

R

K konstantins 12.08.2009

Cilvēki ir pilnīgi neaizsargāti pret tādiem, nezinu pat kur var griezties, nevienu instanci tas valstī neinteresē, it sevišķi tagad...

J Just 12.08.2009

Pareizi! Skopais maksā divreiz. Varu derēt, ka šis bija lētākais variants. Nav ko pie tādiem pasūtīt. Labāk iegādāties dārgāk, bet kvalitatīvāk!

R rolands 13.08.2009

nebūt ne lētākais, viņiem ir metode-pasaka sākumā vienu cenu, kad iemaksā avansu, sāk stāstīt, ka materiāli palikuši dārgāki...a kur tu liksies, avansu ta iedevi...pie viņiem sanāk tik pat kā normālā firmā un vēl ar visiem čekiem!

K karkus 13.08.2009

Tam Antonam ir arī dēls-arhitekts, ofiss pie unīša šērsielā, tāds pats smadzeņu drātētājs, kā tēvs!

K konstantins 19.08.2009

Jā, tā ir vieta, kur savu naudu izsviest...zilīši un krāpnieki, laba firma!

D dulburs 02.09.2009

Es zinu to arhitektu, pēdiņās, Bartašēvicu, uz Kalēju ielas ofiss, ja nemaldos, gnīda pēdējais, kas daudz sola, ņem naudu, pēc iespējas vairāk un maz ko izdara no solītā...Kāds tēvs tāds dēls, kā saka-ābols nekrīt tālu no ābeles!

B bambino 18.09.2009

Jā, tas Aivars ir tāds aferists -galdnieks, mīl dzert, bet naudas nav.Dzīvo uz tā vecā Antona rēķina, meitai bērnu uztaisījis-tagad znots...abi aferisti, ņem priekšapmaksas un darbus nepadara, blēži lētie!

K kalns 08.10.2009

Tagad pa pilnam tādu!

š šeherezade 08.10.2009

Ko tad uzticējies jau sākumā tādiem dzērājiem un afēristiem?Gribēji pa lēto tikt cauri?Tad nu saņem un varu tikai atkārtot---skopais tiešām maksā divreiz!!!

K kalns 20.10.2009

Ko, tu Šeherezade, visiem, kas ir ir iekrituši, vienu, un, to pašu tekstu raksti-gribēja pa lēto, paši vainīgi?Aferistus aizstāvi?!

A andis 30.10.2009

tie lētie galdnieciņi vēl tā -met pa sīkumiem, bet tas arhitektiņš...