Mebeles L.Katrīnas ielā Cēsīs - meli un mēsli veikalā

Lūgums visiem, kas dzīvo Cēsīs neiet veikalā, kas atrodas Rīgas ielā (adrese L.Katrīnas)Mebeles.
Saimniece ir nikna, rupja būtne Māra Lagzdiņa.Mani gan centās apvārdot pēc sviedriem smirdošs vīrietis, -laikam jau vīrs,
Cenas augstas, mēbeles(gultas) sapuvušas.Es biju šokā, jo ārā mani teju nelaida.Aizstājās durvīm priekšā un un nekorektā tonī apzākāja, ka nabagiem te nav ko darīt.Tā lūk.
Lai tad tie bagātie mēbēļu tirgoņi paši sapūst kā viņu smakojošās gultas un citi mēsli.Kauns.
Esmu Cēsīs tikai gadu, bet tādus kretīnus te sastapu pirmo reizi.Kauns!

K

R Rasma 04.12.2011

Lagziņa?????? Cūka un mele.kur tev bija prāts iet tajā miskastē pirkties!

G GADIGAMATE 05.12.2011

karlina un rasma cies no nesaturesanas tadas gultas jamekle citur.. ja zel ka tur netirgo pratu. .. aizejat uz baznicu. sutu jums visas pasaules slimibas.. vieglas jums smiltis. lasts ..

Z ZemesMāte 05.12.2011

kāds ārprāts! tas kurš raksta tādas lietas laikam jau strādā šajā veikalā.
Lāstu sūtītājs pats aiziet pa skuju taku un mirst no nesaturēšanas savā gultā smagā nāvē.Vai smiltis būs vieglas-to lems augstākais.
Ja kāds ievieto kritiku, tad kautkas nav kārtībā ar cilvēku vai viņa darbiem.
Lai Jums, Zemes Māte katra diena balta, saule spīd un viss notiek kā vēlaties.Lai bagāti bērni, gādīgi vecāki un visas veiksmes.
Kā lems Dievs-tas jau ir cits jautājums.

G garā 01.05.2012

vajprats!