www.sudzibas.lv Mdata.lv Slikts serviss

MERCURY DATA - Slikts serviss

Iegādājos telefonu iphone 6 šajā veikalā 2015.gada decembrī. Cena laba, viss kārtībā ar telefonu līdz mirklim kad 2016 gada vasarā pēkšņi ne no kā ekrāns nāk vaļā. Aiznesu uz servisu, pēc nedēļas nāku pakaļ. Salabots vai vienkārši iespiesta līme... Saka, ja vēl reiz tā būs mainīs ekrānu pēc mēneša nāku atkal un atkal salīmē. Neiesaku citiem iekrist sliktajā apkalpošanā. Servisā teica, ka es pati knibinot un plēšot ekrānu, ka pats redzējis pēc pirmās reizes, kad telefonu atguvi savās rokās. Knibināju, jo uz rāmja jau bija līme, kas pievilcīgi nav. Otrajā reizē servisā jautāju kāpēc nezvanīja, kad gatavs, teica, ka ir zvanījuši, zvans uz norādīto telefonu netika saņemts, līdz apnika gaidīt un zvanīju pati. Tad jautāju kāpēc nezvanīja neteica, ka līmēs atkal ekrānu, jo līme iespiesta sirsnīgi, ka ekrāns ir uz āru un vāciņos vairs neietilpst pilnībā. Servisa pieņēmējs bija gatavs jau ar šķērēm plēst vaļā un teiks, ka dabūšu tādu pašu tūlīt atpakaļ. Un pieteica, ka nepierādīs, ka tādu esmu atnesusi. Un piebilda, ka ekrānu nevar mainīt, jo telefona rāmis ir saliekts, muļķības...
Ja pērkat, tad ne šeit, lai nav vilšanās šajā vietā. Vide nav patīkama. Servisa aktu izdod tādu, kā mājās pats worda uztaisījis bez zīmogiem un parakstiem!

K kristi2015 12.11.2016

Mums bija līdzīgi,jo arī mēs šajā veikalā iegādājāmies 2015.gada decembrī iPhone 6,kurš pēc 2mēnešiem saplīsa,izkrita kameras stikliņš,vainoju dēlu ka kautko izdarījis.Tālāk dēlam nokrita telefons un ieplīsa stikliņš,Pēc 3mēnešu lietošanas telefons tika likts kastītē.Dēls krāja naudu remontam2016.gada novembrī vērsamies Apple centrā un izrādījās,ka šim telefonam. Apple garantija beigusies 2016.g.februārī, ir bijis lietots,mainītas detaļas Ķīnu un vēl nekvalitatīvas.Pērkot par to netikām informēti...Vilšanās pilnīga.Nepērciet tur neko.Maldina pircējus.