www.sudzibas.lv Mdata.lv Netiek piegādāta pasūtīta un apmaksāta prece! Meli par nodošanu kurjeram!

Mdata.lv - Netiek piegādāta pasūtīta un apmaksāta prece! Meli par nodošanu kurjeram!

10.12 pasūtīju un uzreiz arī apmaksāju monitoru stacionārajam datoram. kā piegādes datums tika norādīts 21.decembris. Protams neko nesaņēmu. Labi, nodomāju - kurjerpasts pirms Ziemassvētkiem noteikti ir noslots, noteikti būs uz 28.12. No rīta zvanu - neskaidri runājošs vīrietis stāsta kaut ko par iestrēgšanu kurjerpasta sadales noliktavā!? Tā viņiem rādot. Izklausījās gan, ka pasūtījums gan nemaz nav nodots kurjeram. Vēlāk pēc pasūtījuma numura centos pati izsekot cik tālu ir sūtījums, un , kāds pārsteigums! Man rāda, ka tāds pasūtījums nemaz nav nodots! 30.decembrī zvanu atkal. Šajā reizē arī kaut ko murmulē par kurjerpastu, bet pēc tam pārprasa adresi, piegādāšot šovakar , bet tikai pēc 18.00. Kā nopratu, tad domāja atvest pēc sava darba laika. Protams nekas netika piegādāts! 4.janvārī došos uz veikalu, jo vēlos saņemt atpakaļ savu naudu. Ja atgūšana neizdosies, griezīšos policijā. Blēžu un zagļu kantoris!

07.01.2021

G Gunis 09.03.2021