Mdata.lv - krapsana

labdien, nekad neperciet un neizmanojiet si uznemuma pakalpojumus, vini pelna naudu vienigi uz krapsanu, iesmerejot savas preces, piedavajot tas ka jaunas ar savu garantiju, patiesiba vinas nav jaunas un servisa Jus pec tam jaaj kaa zirdzinu, vinu preces ir lietotas kas ir atnakusas atpakal pie razotaja ar defektiem, vini pelna tikai krapjot!

D

M Mercury 27.07.2017

23-24 июня писал комментарий один и тот же человек, что очевидно и примитивно!

Уважаемы клиент, хотим сообщить вам:
1. что вы прекрасно знаете, о том что ваш телефон был "залит водой". Для этого у iPhone имеется красный маркер. Который становится красным после попадания на него воды.
2. В спецификации телефона было четко написано "Pre-Owned"- что обозначает был в употреблении. Также, в чеке было написано "Nocenotos preces"

P.S.
Будьте аккуратнейс алкоголем! Чтобы утром могли вспомнить в какие лужи вы падали.

D dzidzilo 27.07.2017

kaut Tevi izmauktu septini ezeli apjajeju kantori, beidz mozgas cakaret geju purn

K kristaps5553 27.07.2017

mdata, krapnieki un lopi

K kristaps5553 27.07.2017

latviski iemacaties krievas galvas

Z ZeQuWert 25.12.2017

Nu ar tadu reakciju viss ir skaidrs par jsuu veikalu, Mercury :))