www.sudzibas.lv Mdata.lv un velopro.lv Slikta serviss un bojāta prece

Mdata.lv un velopro.lv - Slikta serviss un bojāta prece

Ļoti neatsaucīgs personāls.Pati vairākas reizes zvanīju,lai noskaidrotu kas ir ar pasūtījumu.Preces iepakojumi bija bojāti piegādes brīdī.P/z ar skoču pielīmēta pie kastes.Tel.sarunā teica,ka riteņi būs salikti uz 80%.Taču pēc salikšanas pabraukt nevar, jo riteņiem ķēdes krīt nost.Aizvedod uz servisu,lai saprastu vai tas ir ražošanas brāķis,vai jāregulē-servisā pateica,ka jāregulē-kas ir papildus izmaksas.Riteņi nav to vērti.NEIESAKU ŠO VEIKALU!
Žēl, ka agrāk neizlasīju šīs sūdzības. Problēmu risināt nemēģināju, jo pēc komentāriem un sūdzībām saprotu, ka nav jēgas.
Ceru ka vismaz vienu sezonu nobrauks tie riteņi. Jo pat metāllūžņos par viņiem neko nedos.

I Irina Alksne 26.05.2023

Pielikumā bildes no iepakojumiem un viena velosipēda. Otrs bija daudz maz labs, bet amortizātori dakšā galīgi nestrādā.🤦‍♀️