www.sudzibas.lv M&D SIA ieroču veikals Neadekvāts pārdevējs

M&D SIA ieroču veikals - Neadekvāts pārdevējs

"M&D" SIA ieroču veikals strada neadekvats pardevejs kurs nesasveicinas ar pircejiem un nekonsulte. Ka ari nepazin preces ko vins tirgo.
pemeram tur ir 3veidi piparu paloni ka vinam uzprasa kada atskiriba vins atbild ka tur ir loti dauz veidu un par visiem vinjs nevelas stastit. Es saku ka tur tikaj 3 veidi stav spray gel un vel kaudkads uzprasiju kada atskiriba vinjs pateica ka nepazist kimisko sastavu. vienkassi loti slikts pardevejs vinjs pat nepieeja pie tam piparu baloniem klat un atbildeja no pasas galas lentes (04.01.18) Protams es aizgaju projam meklejot citu pardeveju.

E

Dainis 05.01.2018

Kas tieši viņa rīcībā bija neadekvāts? Jūs laikam domājāt nepieklājīgs...

A Antons_91 18.04.2023

tikko biju saja murga. pardevejs kad ieklausas vardu "paintball" uzreiz parsledzas un meginaja izvarities no manis. pirmo reizi satiku tik neadekvalo pardeveju

G Gulbenietis 18.04.2023

Onton, ai gulātu!