www.sudzibas.lv Mc2 Tik slikti sen nebija bijis

Gastronome MC2 - Tik slikti sen nebija bijis

Pirms pāris gadiem biju šajā restorāna uz Branču un biju sajūsmā, tāpēc pēc tik daudzu gadu pārtraukumu nolēmu pārsteigt vīru un aiziet atkal uz Branču. Mc 2 izskatās, ka ir pietiekami svaigs un kvalitatīvs ēdiens, bet tikai ne uz šķīvja Branča, kur jāēd tas ko uzliek uz galda. Daži no šiem ēdieniem vispār negāja pie dūšas. Tā ka palika pāri siltie (gatavotie) ēdieni no Branča, kas maksa 55 eur 2 personām plus dzērieni nolēmu pagatavoto ēdienu paņemt uz majam līdzi! Ko apēdu nākamajā diena! Un tas bija viss! Tik slikti man sen nebija bijis, pavadot vakaru uz un pie poda! Ir skaidrs, ka tur netiek pasniegts pats svaigākais ēdiens, jo tam nākamajā diena būtu jābūt labam ja ir sagatavots tai paša diena. Šis noteikti bija mans pēdējais brancs tur!

K

K kuročka_rjaba 08.02.2022

Var būt jums tā pļutka uznāca no kā citā? Piemēram varētu būt kā jūs no vakarā esat iedzērusi kādu Argus alus no Lidl jeb kādu 3 graudi šņabi un no rīta jums uznāca un viss 🤷 Pamēģiniet vēl reiz nopirkt kaut ko ēdamo MC2 gastronomija un nofilmējiet šo visu procesu, jā tā atkārtosies. Šo nopietno jautājumu ir jārisina kabinetu ministru līmeņa lai tiešām zināt no kā jums ir pļutka.