www.sudzibas.lv MBCC iekartosana darba

MBCC - iekartosana darba

Ja kads zin, kaut ko par sis firmas MBCC (darba iekartosana Niderlande) godigu vai negodigu darbosanos LUDZU uzrakstiet.

L larisa 19.09.2008

tak pomogla tebe eta firma ili net? ja tože hoču obrotitsja k nei

V vietējā 19.10.2008

Izskatās, ka šie normāli, ja nav neviena slikta komentāra.

K Kristīne 13.11.2008

Ja gribas dzīvot ellē, bez naudas, bez nekā, izmisumā, tad AIZIET! Ja vēlaties iegūt sīkāku info, par šīs firmas krāpniecību, rakstiet, es izbaudīju!

I IrmisLiepiņš 11.08.2009

MBCC ir konkrēts appisēju kantoris!!! Nedodiet viņiem ne santīma, labāk iedodiet pa muti! Pie tam tāda firma nemaz neeksistē! Firmas "vadītājs" ir slavenās darba aģentūras FLEXWORX direktors, kura pašlaik jau ir apčakarējusi pusi latvijas! Ja kādam ir jautājumi, tad vērsieties pie manis draugiem.lv - Irmis Liepiņš

D Dace 27.08.2009

Izbaudīju viņu darbā iekārtošanu- darbs jau bija, tikai alga tāda, ka knapi sanāca ar ko mājās atbraukt. Galvenais neticiet nevienam vārdam, ko saka Gatis Henke. Varbūt trešā daļa no viņa teiktā atbilst patiesībai.

N neveiksminieks 30.08.2009

Jā, Gatis ir liels melis. Sola daudz, bet ar solījumu izpildi ļoti, ļoti švaki. Bet ir jau tādi, kas ir ar visu mierā.

R robis 14.04.2010

Lielākie pīzdāmīzējii piepisēji, Gatis Henke un Juris Deļikatnijs, gatavoju pret viņiem atentātu, sēdēs viņi uz tiesas sola

A Agris 13.09.2010

Visa problēma ir taada ka pr iekārtošnu darbaa ir jāmaksaa liela nauda ap 300 eur.
Darba vietas kuras piedāvā nav augstu atmaksātas. Ir arī tā ja neprot angļu vai vācu mēlē runāt, tad gaiams piečakars, jo esat pilīgi no firmas atkarīgi un tie nav tie godīgākie cilvēki kuriem var pilnībā uzticēties.
Biežākie gadījumi ir tādi ka atlaiž no darba un auda ir samaksāta, bet citu darba vietu jums neatrod, arii firmas dzīvesvieta jums ir jaatstāj. Varu ieteikt jums dzīvesvietu neatstāt kameer jums nav atrasts cits darbs vai atgriesta samaksātā nauda un vēl kompensācija.

S saule 01.12.2010

neticiet siem cilvekiem...un nemaksajiet naudu ieprieks kamer nav pagajis viszmaz paris menesus kur jus stradajat, jo mums ta notikaa ar 13 cilvekiem sasolija tadus brinumus ka pec vinu solijumiem palikam bez algam un naudam un ari iedzivojamies minusos, un dzivojam 3nedelas bez naudas un iztikas kamer pasi panacam ka viszmaz prizmas firma nopirka biletes uz latviju, un gatis henka ir tas cilveks kas var ari draudet...ja vinam pariet celu par, , , ja tu seit gribi dzivot un stradat tad turi muti ciet, , un ta ir vina politika...un attieksme pret cilvekiem vinam nav ne cienas, ne atbalsts...un ari mbcc firmai neticiet tikai zin naudas izkrapt no cilvekiem...

J Janis 07.12.2010

Pilniigs lauznis vish ir! Nesaprotu kaa taads veel uz savaam kaajaam staigaa...