www.sudzibas.lv MB Betons Nenopietna attieksme pret klientu

MB Betons - Nenopietna attieksme pret klientu

Nolēmu ieliet pamatus un pienākusi kārta sūtīt betonu, izvēlējos blakus esošo MB Betons mezglu. Ražotnes vadītājs ar operatoru jau četras dienas sola atvest betonu, tad pēc pusotras stundas, tad rīt no rīta... Ja ir iespēja nesūtiet no MB betonu, jo viņi dod priekšroku lieliem ņēmējiem. Apnika braukāt un lūgties par savu naudu, jo es neprasu par velti, pasūtīju pie konkurentiem un jau pēc trīs stundām betons bija klāt. Turklāt šokēja cenas Rīgā - 35 Ls/m3, Saldū -44Ls/m3, tāda sajūta, ka mēs dzīvojam Latvijas biezākajā rajonā :)
Visu cieņu.

T

J Jānis 10.08.2011

Skaidrs, es ar gribeju no viņiem pasutit, bet ja tā, tad paldies, NĒ

A ALEX 16.11.2011

Draugs pasūtīja vienu mašīnu, solīja pirmdien sazvanīties un atvest...nu jau piektā pirmdiena, ne čiku ne grabu. Krīzes laikā MB cīnās par klientiem :)))))
Labi, ka ilgi negaidīja, piezvanīja uz Dobeli, atveda tajā pašā dienā un lētāk, lūk.

Pasūtīju paneļus, nav piedāvājuma jau nedēļu, apnika zvānīties un lūgties. NEŅEMŠU NO VIŅIEM! Ko teiktu U.Pīlēns un valde, ja uzzinātu? Kam ir viņu koordinātes? E-pasts vai tel?