www.sudzibas.lv MB AUTO Slikts serviss

MB AUTO - Slikts serviss

Gribēju pabrīdināt par šo servisu, tur diemžēl strādā " Vāji Speciālisti", kas uzņemas remontēt auto, bet bez rezultāta. Pie viņiem devos nejauši, jo savs serviss lika gaidīt 2 nedēļas + remonta laiks, gribējās auto ātrāk savest kartība un braukāt arī nebija ieteicams.
Meklējot vainu nevajadzīgi nomainīja dažas detaļas, siksna ģeneratora vispār tika uzlikta neīstā. Problēma netika atrasta, lai gan, kad ierados tika pateiks, kas varētu būt pa vainu (to pateica zinošs cilvēks, kam pirms doties uz šo servisu, auto tika parādīts un, kas auto arī beigās sataisīja) . Pēc 3 dienu ņemšanās, serviss parakstīja "nāves spriedumu" dzinējam, dzinējs esot jāmaina (labi, ka neparakstījos) . Droši vien varu priecāties, ka neko sliktāk neizdarīja (izņemot siksnas) .
Pirms doties uz šo servisu, iesaku visiem 10x padomāt!

A aicis24 17.12.2019

Un kas tev beigās bija pa vainu motoram,ko vajadzēja sataisīt?

M Makans 17.12.2019

motora bloka blive.
dzina dzeses skidrumu no bacoka ara, un atiecigi radiators kļuva tukšs !