www.sudzibas.lv MB AUTO autoserviss

MB AUTO - autoserviss

Brīdinājums visiem autovadītājiem, kam pašiem jāremontē sava automašīna.
Neiesaku braukt uz šo servisu, jo tur noplēš pamatīgas summas, turklāt garantija uz veikto darbu ir tikai 1 mēnesis, detaļām 3 mēneši un garantijas laikā par veikto remontu tik un tā prasa samaksāt astranomiskas summas. Bez tam neparāda kuras no detaļām tika nomainītas, es neredzēju, kas un kā vispār strādāja ar manu auto. Cenrāža nav vispār. Uz remonta laiku tiek savākta automašīnas tehniskā pase. Labāk pieprasīt, lai paņem tikai kopiju. Mašīna it kā tiek testēta pa pilsētu, nav zināms vai tā ir, varbūt tikai aizbrauc uz veikalu vai citās privātās darīšanās.

B BIGs 06.07.2011

Ir dzirdēts.

A Automraucejs 01.09.2021

Noteikti neiesaku so servisu.
Sakuma pasaka vienu cenu,atbraucot pec masinas par darbu nosauc cenu kas ir nereala.
Mana gadijuma 200EUR par startera mainu + startera cena.

D Dzidriņa 14.02.2023

Arī dažos autorizētajos servisos paņem tehnisko pasi, tas nav nekāds brīnums ka arī šeit paņēma. Un runājot par detaļām Jums ir tiesības pajautāt lai atdod vai uzrāda nomainītās detaļas, ja Jūs to nejautājāt tad serviss arī viņas neuzrādīja.
Par samaksu runājot vienmēr pirms darbu veikšanas vajag noskaidrot cenu. Kad serviss paņem mašīnu tad viņi pasaka kas remontējams un cenu! Nekad nav bijušas problēmas.
Visos servisos ir savi netikumi, galvenais pašiem visu pirms un pēc tam noskaidrot nevis visā vainot servisa darbiniekus.

A Arturs274 22.06.2023

Neiesaku šo servisu! Aizvedu, lai paskatās cik varētu izmaksāt abu sliekšņu metināšana (pat ne pilnā garumā) - nosauca cenu 500-550 eur + vēl noplēsa 20 eur par praktiski neko. Krāpnieki, tas arī viss.

D Dzidriņa 28.06.2023

Par ko noplēsa 20eur? Par diagnostiku? Tad jau vēl lēti, citur ir dārgāk.