Mazie brīnumi - Bezdarbība

Liekas ka bildes i no bezpajumtnieku mītnes? Nē, tā izskatās ieeja privāta bērnudārza Baložos! 450 eiro mēnesi par katru bērniņu! Viss pelējuma, ejot pa kāpnēm bērniņi to aiztiek ar rokām un tad tas nonāk mutē! Šī bezdarbība manuprāt ir uz kriminālpārkāpumā robežas!
Pret pelējumā līdzeklis maksā ap 7 eiro, ja nav remonta, tad vismaz ar to apstrādātu!

Atbilde no Mazie brīnumi 04.10.2022

Cien. Tēti,

Esam par atklātu komunikāciju un jau pirms līguma parakstīšanas stāstam situāciju par mājas fasādes stāvokli.
Mēs esam telpu nomnieki, māju apsaimieko Baložu komunālā saimniecība, kas atbild par mājas tehnisko stāvokli. Jau dažus gadus mēs vēršamies pie apsaimniekotāja un lūdzam sakārtot augšējo balkonu, lai netek garām ūdens , kas bojā fasādes izskatu. Šodad tikai septembra beigās tas tika izdarīts. Ūdens patstāvīgi tecēja gar balonu,līdz ar to ieejas mezgls arī bija slapjš un remonts nebija racionāls.
Šobrīd, kad tikko sakārtoja balkonu, no savas puses mēģināsim sakārtot ieejas mezglu. Tā, kā esam tikai telpu nomnieki nevaram neko vairāk darīt, jo tas ir kopīpašums. Katrs mājās remonts ir jāsaskaņo ar iedzīvotājiem un būvvaldē.
Lūdzu vērsties pie mums pa tiešo, lai varam izrunāt Jūsu bažas!

Ar cieņu, Mazie brīnumi

T