Maza Rasiņa SIA - Meli

Gribu jūs pabrīdināt par bērnudārza SIA MAZA RASIŅA vadītāju Tatjanu Stroku. Viņa ir blēde un mele. Neticiet nevienam viņas solījumam. Diemžēl tikai tad, kad izbaudīju viņas n-tos solījumus un klajus melus uz savas ādas, apskatījos internetā ko par viņu saka cilvēki.

Cilvēki sūdzas, ka viņa ar savu meitu izkrāpa naudu

Izrādās, pat viņas meita Viktorija Izdebska tika aizturēta par ziedojumu izkrāpšanu Zolitūdes traģēdijā cietušajiem

Vismaz vēl 2015. gadā bērndārzs Platmales ielā 13. strādāja neskatoties uz Rīgas pilsētas būvvaldes aizliegumu. Tika arī konstatēta vairākkārtēja patvaļīga telpu ekspluatācija

Rūpīgi apsveriet vai šādiem cilvēkam var uzticēt savus bērnus.

V

T Tatjana Stroka 28.08.2017