www.sudzibas.lv MAXIMA Apsardzes pašvaļīgā piekasīšanās klientaiem

Veikala Maxima apsardzes darbinieka visatļautība - Apsardzes pašvaļīgā piekasīšanās klientaiem

Veikalā maxima kas atrodas Āgenskalnā Pilsoņu ielā 1 k1. Es iepirkos pēc tā kad norēkinājos kasē lai nekavētu rindu un nedrūzmētos es preci saliku ratiņos un devos pie galdiņa lai varētu to pārlikt somā. Galdiņs atrodas priekšnamā. Lai tur nokļūtu no aizkasses zonas ir jāiziet caur automātiskām durvīm kas darbojās tikai vienā virzienā. Kad es preci pārliku somā un devos uz izeju skriešus atskrēja APSARGS un uzmācīgi lika man ratiņūs aizdzīt ratiņu vietā kas atrodas aizkasses zonā kur durvis verās tikai no otrās puses. Šī jau ir otrā reize pirmo reizi es jau biju izgājis no veikala un jau biju aizgājis līdz stāvlaukuma vidum. Man rodas jautājums kas es esmu klients vai RATIŅU VĀCĒJS ?

Kritiskā 16.07.2017

Tas ir tikai normali, ka panemtie rati ir janoliek vieta. Nav tadu specialu darbinieku "ratinu savaceju". Katram pasam ir japrot savakt aiz sevis. Apsargs izdarija pareizi un nesaprotu kas bija tur tik sausmigs, ka jaraksta uzreiz sudziba par vieniem ratiem?

Работяга 16.07.2017

Tada maza maksima domaju ka nav tada ka ratinu vacejs, un domaju ka ar rati vai ar grozi nedrikst aizbraukt talu atlautam.. un apsargs stradajot pild savas pienakumus izcili ja tevi paprasijas atgriezt ratinus vieta..

Dainis 17.07.2017

Atbilde uz augstāk minēto jautājumu, ne viens ne otrs, jūs vienkārši esat neaudzināts.