www.sudzibas.lv MAXIMA Slimi darbinieki aiz vitrinam

SIA Maxima Latvija - Slimi darbinieki aiz vitrinam

Labdien.Jau vairāk kārt iegriežos Maxima iepirkties .Un luk ko esmu noverojis.Vakar arī devos iepirkties jo šis veikals man atrodas netālu no dzīvesvietas.Pieejot pie gaļas vitrīnas vēlējos iegādāties karbanādi .Pārdevēja tāda liela auguma vādā Evija bij ļoti neakurāta nemot gaļu tai uzšķaudija virsu man vairs nebij vēlmes to pirkt.

03.03.2019

P

S Sanita54 03.03.2019

Varbūt veselā var aizvietot darbinieci, slimības laikā? Es arī dodos uz darbu nedaudz apslimis, arī nācās reizēm nošķaudīties. Nav jau kas strādā. Varētu visi neapmierinātie pircēji izpalīdzēt un pastrādāt kādu mēnesi.

Работяга 03.03.2019

mums latvija palika tikai veikali un paris noliktavas, kur pazudusi veseli 2 milioni iedzivotaju ka jums nav kam stradat? jo latvija pat pensionariem jaiet uz darbu

B BK 03.03.2019

Ja kaut kas nepatīk, tad pats aizej un pastrādā.

M [email protected] 13.04.2019

pilnībā piekrītu,lai paši varoņi aiziet pastrādāt. Un jautājums,ja jau tā pārdzīvo, ka uzšķaudīja gaļai,vai tad šī kundze plāno to gaļu jēlu ēst? jo pie kārtīgas termiskās apstrādes tomēr mikrobi iet bojā.