www.sudzibas.lv MAXIMA Kvalitāte

Maximas Cēzara salāti - Kvalitāte

Nopirku Maximā Cēzara salātus. Varēju nepirkt, varēju pagalmā aiziet pagrauzt zāli, atšķirību nejustu. Kādreiz pirku, bija ok, tagad tur nav vistas filejas, pati vainīga, nepētīju, bet likās, ka par 1,99 trauciņā (10 eiro kg) tai tur būtu jābūt. Ir plikas lapas, kuras vienā malā aplietas ar mērci un drusku kubiņos sagrieztu maizi, tā saucamiem grauzdiņiem. Ar mērci aplietā daļa vēl puslīdz ēdama, bet tā ir labi, ja 1/3, pārējais sausas lapas. Neiegrābieties šajā kulinārijas brīnumā.

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 03.08.2022

Labdien!
Vēlamies informēt, ka MAXIMA LATVIJA SIA tiek ražoti divu veidu Cēzara salāti – “Cēzara salāti ar grauzdiņiem” un “Cēzara salāti ar cāļa fileju”.
Jūs esat iegādājusies “Cēzara salāti ar grauzdiņiem”, kuru sastāvā cāļa fileja nav paredzēta.
Novēlam patīkamu iepirkšanos MAXIMA tīkla veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

E

S sannas 06.08.2022

Pie plaukta stāvot vajag skatīties kas rakstīts uz cenas un galu galā uz kastītes arī. Ja izlasītu, tad nenāktos tagad pašai sevi apkaunot.