Maxima - zivis

Sviests ko stāsta ''Bez Tabu''...ka veikalos ''Maxima'' nogalina zivis acu priekšā! Ko gan iesākt??????????Likums aizliedz, bet reāli taču neviens neko nemainīs???!!! Nodaļā, kur tirgo zivis arī uz ledus stāv sasieti dzīvi vēži vai omāri...un tas nav pārkāpums??????????? Pārkāpums ir tas, ja apkalpojošais personāls bļauj, ka aiztikt tos nedrīkst!!! Ko stāstīt bērniem? to, ka tā vajag????????

I

R ru 29.10.2009

pilnigi piekriitu, taa ir dziivnieku mociishana!!!
iedomaajieties Juus sasies un veel dziiviem liks seedeet uz ledus!!! taa ir mokosha naave!!!

J juris 29.10.2009

Varbūt šeit varētu iejaukties mūsu ietekmīgais raidījums ''Nekā Personīga''.
Piekrītu, ka tas ir šausmīgi.

L Lila 29.10.2009

Tas ir sausmīgi!!!Bet kādos akvārijos tās zivtiņas peld!

š šeherezade 29.10.2009

Jūs dīvaini esat vai kā????Kā jūsuprāt var tirgot dzīvas zivis lielveikalos, ja ne akvārijos vai uz ledus???vai labāk izvēlaties pirkt jau beigtu zivi vai omāru, nezinot, cik sen jau viņš ir beigts???

E error 10.12.2009

Mūsuprāt, godātais/ā šeherezade, šīm zivīm ir jāpiemēro labāki apstākļi (šeit es domāju tos mazos akvārijus kur viņas tiek sabērtas viena uz otras un vēl ar kāju piespiestas)! Kādā stāvoklī viņas tur ir? Varbūt ir vērts kādreiz piesiet aci? Un tad domāt cik ilgi viņa tur tiek mocīta un ko tad mēs īsti ēdam?
Un ja runājam par jau beigtu zivju tirdzniecību, tad nedomāju, ka nolikumos būs teikts, ka drīkst tirgot arī vecu zivi vai pārtiku, kurai termiņš iztecējis! Bet tie ir tikai likumi, kurus neievērot!
Lašus taču tirgo jau beigtus, vai man tikai tā izliekās? Un cilvēki nez kāpēc pērk uz urrā!