www.sudzibas.lv MAXIMA Zilas,zaļas vistas.

Maxima - Zilas,zaļas vistas.

Vienreiz Juglā Maximā - kas atrodas uz juglas un murjāņu ielas stūra. Nopirku atdzesētu vistu kam termiņš vēl bija normāls. Bet kad atnesu mājās tā nedaudz jocīgi smakoja, bet tāpat sāku vārīt zuppu un tā man vārot sāka rūgt un skābt - vissa zuppa pa galam un darbs arī. Diezgan bieži saskaros ar cenu neprecizitāti jeb cenas vispār nav. Dažreiz uz iepakojuma rakstīta viena cena, bet patiesībā pie kasses čekā izsitas dārgāk - Un cik cilveku to neierauga? Kāda peļņa...
Izvēlies Latvijas Preci Atbalsti mūsu Zemniekus un Pašumāju ražotājus.

A anna 30.01.2009

He he, zuPPa. Nosmējos:)

E esvai 30.01.2009

Tu domā, ka mūsu zemnieki ved uz veikaliem smakojošu vistu??? gan jau veikalā pārkāpti uzglabāšanas noteikumi.

ī īpašniece 30.01.2009

KĀDU LATVIJAS PRECI. VEIKALOS TADAS NAV VISPĀR. LB, LAIMA UN VISI UZNEMUMI IR PARDOTI
ARZEMNIEKIEM.

N NaurisA 30.01.2009

Atklāja amēriku, tā tak MAXIMA, ko tu gribi. Ieteikums, ja tā gadās pasauc pārvaldnieku vai vadītāju un izskaidro pārkāpuma un ja tev netiks pārdots par norādīto cenu griezies attiecīgajā instancē .

K kleopatra 26.02.2009

Es pati agrak stadaju Maxima un neko labu par sho iestadi nevaru patikt..Runajot par vistam - soreiz tieshi par grileetam, man nekur neceljas vinjas pirkt, vnk kad redzeju ka maxima vinjas tiek izpakotas no iepakojumiem kuriem beidzies terminjs, kad vistas jau tiesham sak smakotun gandriz zili zaljas, tiek sabertas a r tonaam garsvielu iemarinetas un griletas...Kopas ta laika man nav ticiba nevienai griletai vistai..

O Olga 29.03.2009

Rimi tagad ir akcija...vesela vista pa 0.99ls!!Domajiet kapēc???!!!Tapēc ka vista drīz bus beigta!!Termiņs beidzas!!

W WWW 29.03.2009

Par grilētu produkciju - Kauguru RIMI arī nopirkām pilnīgi smir'dīgas marinētas vistas spērniņus...tiesa, naudu atgrieza un atvainojās...
man šķiet, ka grillē visu, kam termiņs beidzies... :(

A anno 19.07.2009

pats reiz redzēju kā viena pārdev. piegāja pie plaukta, paņēma vistas un pārsita datumus :) nebija ar ko nofilmēt

S sanny 24.08.2009

Pierodam :D :D juglas maxima uz murjāņu stūra, mans suns pat tur nopirkto gaļu neēd..

N nepilsonis 06.09.2009

ХХХА! Кто-нибудь сверх сыр латвийский там покупал? Какой-то особенный! У нас не только даты хранения перебивают (да-да! Перебивают... В следующий раз - не нравится запах, сразу возвращайте), но и производить нормальный товар не научились. И один из комментаторов прав - распродали нафиг все фирмы. Что за сыр - не помню - но вонючий и совершенно несъедобный :(