www.sudzibas.lv MAXIMA Жулики максима

Maxima - Жулики максима

Жулики максима из улицы Гердрудас, купил с женой продукты и оплатил за них и жена тоже подтвердила что сдачи не дали именно в кассе и позже вышли с магазина и сразу понял что денег не дали а кассир мог их отдать при выхода или крикнуть и не было скорее она себе забрала а жена сходила к кассиру и сказала что мы не забрали а она сказала забрали если вы не разберётесь будем разговаривать через суд. Ужасное ваше магазин.

06.06.2021

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 07.06.2021

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību video novērošanas kamerās, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā datumā un pulksten cikos ir notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Papildināts Reminder 07.06.2021

Tas bija 06.06.2021 21:12 -21:15 apmera

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.06.2021

Labdien!
Noskatoties video ierakstu, secināts, ka kasieris ir kļūdijies ar atlikuma izdošanu. Lūdzu vērsties veikalā, lai saņemtu neizdoto naudas atlikumu.
Informējam, ka konflikta situācijās Jums ir tiesības vērsties pie veikala vadības, lai izskatītu sūdzību klātienē.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Papildināts Reminder 08.06.2021

Paldies jau atrasinajam šo problemu, atgrieza vecaka maina vaditaja, to atlikumu liels paldies.

R

L liigggaa43 03.01.2021
Kasiere

Labdien! Ķekavas Maxima man ļoti patīk.. bet ir viena kasiere... Viņa piedāvā visādas atlaides tas labi.bet ja es nevēlos...nav ko uzpiest... parunājiet ar to kasieri...

S Sudzibas.lv Admin 09.06.2021

S Sudzibas.lv Admin 09.06.2021

S sannas 16.06.2021

Apžēliņ, kad cilvēkiem beidzot būs labi? Cik te skandālu bija, kad kasieris nepiedāvāja cepumu paciņu, miltu paku vai rafaello? Nepiedāvā- slikti. Piedāvā- vienalga slikti.
Jūs pamēģiniet Drogās iepirkties, tur tiešā vārda nozīmē bāž pirkt sūdus. Bet es neko nesaku, jo es esmu viņu veikalā un es pieņemu viņu noteikumus!

A Aurmane 12.05.2021
Labs servis

Šodien biju Baldones veikalā.Biju ļoti pārsteigta par jauno maiņas vadītāju, viņa tieši strādāja pie kases.ļoti laipna un ātra apkalpošana.

S Sudzibas.lv Admin 07.06.2021

B BK 07.06.2021

Paši vainīgi.

Good Intentions 07.06.2021

Es pats personīgi esmu pierdzējis, kā cilvēki paņem un pēctam apgalvo, ka nē. Tāpat arī, kā kasieri kļūdās. Vienmēr ir opcija un ja sakarīgs apsargs, tad palūgt, lai apskatās. Ja nav ticības, tad lai to izdara veikala pārstāvji. Kopumā paši vien esat vainīgi. Krieviem ir tāds labs teiciens «не отходя от кассы».