Maxima - zem letes

Jau otro nedēļu pēc kartas letākās akcijas preces tiek iztirgotas zem Letes-tirdzniecības zāle pat neieved-pardod savejiem par 5 pudelem-eļlas-kura bija akcija 9 septembra pa 1.99 saulespuķu kad aizradīju ka zalē arī cilveki velas iegadaties atbildeja ka preks mums neesot-vai tagd visu kam letaka Cena maxsima tirgos tikkai savejiem, tad kapēc liekat akcijas žurnālā-? Pagajušo reiz tā bija ar miltiem-1,38 maksaja 2 kg-visu sadalīja starp paziņām un darbiniekiem-lūsu vadību rīkoties-šī ir tā paŗdeveja kura sevi uzskata par maxsimas direktori un drīkst tirgot preci kam izvelas

09.09.2022

S sannas 09.09.2022

Kāda tava daļa kā Maxima tirgo preces? Tas ir tavs veikals, ka mēģini diktēt noteikumus?
Da kaut krievam.. kaut sētniekam vai bomzim var tirgot. Zagt nevar, bet tirgot var kam grib.Darbinieki nav cilvēki? Viņiem nevajag ēst?
Un Tev pašam kādas problēmas? Līdz šim eļļas un miltu mājās nebija, badā miri nost?
Ej strādāt uz Maximu, būs Tev eļļa, varēsi pa abiem galiem iekšā liet.

Good Intentions 09.09.2022

Nekas jauns! Arī Rimi darbinieki izķer lētās preces.

Good Intentions 09.09.2022

Apšaubu, ka tiek tirgotas zem letes visticamāk atliktas vai iegādātas sev.

0 0203 09.09.2022

Nevis jādomā kā nopirkt lētāko akcijas preci, bet jādomā un jādara ir viss lai aizejot uz veikalu varētu nopirkt ko sirds kāro.
Jums ir standarta mūsdienu kalpa domāšana🤦

G Gulbenietis 10.09.2022

Nevajag maximas tjotjas lamāt, bet sarunāt un paglāstīt. Būs tev vienmēr eļļa, cik uziet ;).

S sannas 10.09.2022

Dzintars Uzuliņs pats nesaprot sava rakstītā jēgu. Tirgot zem letes eļļu? Viņa nelegāli bez papīriem ievesta veikalā?
MAXIMA vadība- paņemiet to nelaimīgo Dzintaru pie dziesmas, lai samaksā soda naudu par neatļautu fotografēšanu un jūsu darbinieku apmelošanu. Neļaujiet katram pilnmēness apspīdētajam savu vaļu! Veikalos ir aizliegts fotografēt!

S sannas 10.09.2022

Tagad visi lai uz Tevi arī paskatās, lai zin, kam eļļas trūkums 😂

lilija 20.01.2023

Malacis Uzuliņ. Par valdību nav jēgas sūdzēties. Maksima vismaz reizēm atvainojā.