www.sudzibas.lv MAXIMA Zaudeju 9Ls

Maxima - Zaudeju 9Ls

Sodien maxima ar savam akcijas precem ka parasti saganeja garstavokli. Iegaju veikala skatos bounty sokolades batoniņam akcija no 0.34Ls nocenots uz 0.25Ls nu neko, ta ka vajadzeja daudz tadus nemu vien ciet vairakus. Pie kases samaksaju un devos prom. Pec tam skatijos čeka jo maksaja kaut kas parak dargi skatos un ko es ieraugu ? 0.34Ls x 100 = 34.00Ls Sanak ka del ta ka vini nejedz salikt atpakal akcijas prduktiem zimes es zaudeju 9Ls. Nu ziniet stulba ta maxima.

J juris 22.07.2009

normaali, 100 sokolaades batonini!!!

I inta 23.07.2009

Prieks Maximas tas jau ir normali, tur visadi brinumi notiek...

B bļitkotāja 23.07.2009

Par tiem 100 batoniņiem liekas tīri aizdomīgi, noteikti ka izfantazēts :) kā var pirkt tikai batoniņus vienus pašus un pats nesarēķināt cik tev viņi izmaksās :D
un vienmēr ejot uz Maximu un kaut ko pērkot "it kā" ar atlaidi ir jāseko līdz monitorā, cik lielu summu tev iesit, jo principā vienmēr tā nesakrīt ar plauktā uzrādīto.

I Irina 23.07.2009

Tieši tā! Es arī vakar Maximā paņēmu saldējumu, bija akcija - 0, 09 sant., bet kasē izsita 0, 16...dēļ kapeikām nestrīdējos, kaut arī pateicu kasierei par to (((

M Marteens 23.07.2009

Pateikšu, kā bija rimčikā.Visu saskaitīja pie kases un samaksāju.Tad ar čeku devos atpakļ veikalā, jo biju paņēmis akcijas preci, bet izsitot čeku cita summa.Piegāju pie info.Aizgājām ar to meitini pie stenda.Apskatījās un noņēma cenas zīmi un zolīdi starpību atmaksāja.
Cik pareizi atceros, tad kastē ir 24 šokolādes.Tātad četras kastītes + 4gb.Sviestains pirkums.

P princese 29.07.2009

paņēmu kelogsu uz akciju pa 1.49, pieju pie kases man parāda 2.99... no preces atteicos, vien ta iemesla dēļ, ka pārdevēja man teica ka nejies krāmēties ar tādām lietām!

S shalle 09.10.2009

BĻAGJ VINJA TAA PATEICA????? AAHUJEĶJ NEJIES KRAAMEETIES BĻAĢJ VINJAI TAS IR JAADARA-KUCE NAHUJ

S sviests 09.10.2009

Kasierei nav tiesību koriģēt cenas!!! Shalle, tu esi rupeklis.

S SHALLE 31.01.2010

PALDIES NAHUJ PAR KOMPLIMENTU. VOT ZAJEBISS...

A apsis 21.02.2010

brivibu

B bujaans 29.05.2011

MOŠKA APSKATIES VIENKARŠI AKCIJAS TERMIŅU?????