Maxima - Zādziba

Vakar netiesam atstaju savu maku pie kases, tur kur liek produktus, tikai sodein no rita pamaniju ka nav maka, atri aizkreju uz maximu pie info un pajautaju vai nebija vini redzejusi manu maku, ta sieviete atbildeja ka ja ir, es biju loti prieciga jo tur bija visa mana pedeja nauda, bet galu gala izradijas ka tur vairs nebija neviena santima, kad es vinjaj to pateicu, vinja atbildeja ka maku atrada aiz maximas kaut kas, bet maz ticams ka tas cilveks nesis uz maximu lai atdotu.Bija redzams ka ta ir meli, .
Var but viniem vieglak paliks no tas naudam, bet man tas bija pedeja, tagad vajag meklet naudu lai pabarotu bernu:(es cereju uz cilvecisko godigumu, velti

N

F fgdf 06.07.2009

Tada ir dzive:(Ko darit:(Bet domaju ja vina panemtu jusu naudu no makas tad vina drosi vien jums to tuksu maku neatdeva:(Pateiktu ka neredzeja

. ....kl 06.07.2009

Iekar to maku kaklā, lai neatātu atkal.

B Baņkieris 06.07.2009

Kāds cilvēcīgums šajos laikos? Jūs ko, jocīgi esat! Nesagaidīsiet!

U Uzosssssssssss 06.07.2009

Var gadities katram, es ari vienreiz Maxima maku atstaju, ta ari nedabuju atpakal..zel, bet pati vainiga, tapec atzistiet savu vainu un veiksmi!

O o-o-o 06.07.2009

Stradaju veikala un gadijumi ir daudz kad kads kko aizmirst, otrs paker un beigas vel kad cits atnes, un kad atnak pats ipashnieks tad tik sakas- a kur man tas, kur tas, kur tas... :o
Nesam tak nekadi 1188 kas uz visu pateiks atbildi. preicajies ka kko iedeva atpaklaj.

K Kate 07.07.2009

Tādu stulbumu lasu pirmo reizi?Tu ko?Galīgi galvu saspiedusi esi?
Kāda naudas atgriešana, par ko Tu sapņo?
Pati tak esi vainīga!Tā ir tikai un vienīgi Tava problēma un vēl vaino citus!
Tiešām priecājies, ka Tev vispār kaut kas ir atdodts!
Idiotisms!
Un liec Maximas pārdevējai mieru!
Tiešām pakarini to maku kalkā!

S sss 07.07.2009

hāaaaaaaaaaaaaaaaaaaha nē nu skumji skumji

: :D 07.07.2009

Izklausaas peec mazas meitenes naivuma! Par zaadziibu so nevar nosaukt! Kurs tad to maku tur atstaata? Tu. Vai Maximai vajag atbildeet par tavaam mantaam? Nedomaaju viss..

R rojs2 07.07.2009

Nu vispar jau tiešām- ne jau veikals atbildīgs par personu mantām. Savas lietas jāuzmana.

M maximaspardeveeja. 08.07.2009

A kas pati vainīga, ka aizmirsi... Atrasts nav zagts!

L Loreta 08.07.2009

Bet varbūt tiešām atrada aiz Maksimas to maku, un pārdevēja nav vainīga, vienkārši kāds pircējs paņēma naudu un izmeta maku. Vai pārdevēja, kas būtu naudu paņēmusi, tā atdotu maku??! -pateiktu, ka nav redzējusi un viss...

L Laima 10.07.2009

Kad iepērkaties "MAXIMA" veikalos, tad pievērsiet uzmanību preces svaram. Jūs gribat nopirkt (piemērs) sviesta paciņu, vai šokolādes sieriņu utt. lētāk, bet nekas lētāks īstenībā nemaz nav - vienkārši sviesta paciņa sver nevis 200gramus, bet gan tikai 180 gr. Leiši labi psihologi - zin kā uz taisīt naudiņu. :)))

A Anda 01.08.2010

Nav jau tie leiši nekādi ģēniji, bet var jau arī salīdzināt kilograma cenu, kura ir zemāk norādīta, ja vien nav par slinku !