Maxima xx/ Rēzeknē - Akcijas

Jau ne pirmo reizi saskaros ar to, ka maximas avīzē ir akcijas, bet preču plauktos nav! Aizejot akcijas pirmajā dienā uz veikalu, neatrodu vēlamās preces. Šobrīd arī ir tā, ka bērns gribēja telti, bet veikalā nav! Kāpēc liek reklāmu, ja nevar piegādāt preci? Un tā jau kuro reizi notiek.

10.06.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 10.06.2021

Labdien!
Akcijas bukletam ir informatīva nozīme un ar aktuālo preču piedāvājumu Jūs varat iepazīties katrā veikalā klātienē. Akcijas preču sadale veikalos var atšķirties.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
Maxima Latvija

I

S sannas 11.06.2021

Smieklīga sūdzība, akcijas avīze nav šī konkrētā veikala avīze, bet kopējā. Nav akmenī cirsts, ka šajā veikalā jābūt visām akcijas precēm. Ar galvu ja draudzētos, saprastu, ka akcija ilgst nedēļu un pirmajā dienā nav reāli izvietot visu akcijas preci, jo tā tiek piegādāta nedēļas ietvaros.

I I.V. 11.06.2021

Pirmkārt, palūgšu bez apvainojumiem. Otrkārt, es zinu, ka avīze kopēja un zinu, cik ilgi akcija ilgst un kā izvieto preci. Bet, saņemot reklāmas avīzi, tiek rēķināts, ka būs iespēja iegādāties vēlamo preci.

S sandis 11.06.2021

Priekš kam tad tērēt resursus un piesārņot vidi ar to "reklāmu" (šajā gadījumā "antireklāmu" un nodarboties ar pircēju maldināšanu), ja no tās jēgas faktiski nekādas. Plus vēl piesārņo pastkasti ar lieku makulatūru, kuru pēc tam nākas mest atkritumos

S sannas 12.06.2021

Uz pastkastes var uzlikt atzīmi, nevēlaties saņemt neadresētus sūtījumus. Manā kastītē neviena reklāma netiek likta.

Kāpēc Maksima Rēzeknes priekšnieks vervē tikai savus cilvēkus, un citi, kas vēlas strādāt, neatsakās atteikties.
Un kāds sievastēvs mēs neesam skolā, lai pārbaudi izturētu vienādi, tas nav vajadzīgs, kad strādājat.
Atņem tūkstoti un sāc normāli pieņemt darbā un neskuj savus ļaudis velkot.