www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima Xx Madona - Slikts serviss

Otrdienās Madonas maxima xx veikalā 2-3 stundas pirms veikala aizvēršanas no laikrakstu stendiem tiek izņemts novada laikraksts ''stars'' (iznāk otrdienās, trešdienās un piektdienās) , tādā veidā liedzot to pircējiem iegādāties. Ne katrs pircējs iedomājas pieprasīt to kasierei. Kāpēc to nevar izņemt pirms pašas veikala aizvēršanas?

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.07.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju un novērojumiem. Turpmāk avīzes tiks izņemtas no tirdzniecības nākošās dienas rītā.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Papildināts trusitis 27.07.2021

Lai arī solījāt, ka turpmāk otrdienas avīze ''Stars'' tiks izņemta trešdienu rītos, tomēr šodien(27.07) pirms plkst. 19 tās stendos vairs nebija. Kasiere it kā nezināja vai jau izņemta vai izpirkta(maz ticams). Bija vien jāiet citā veikalā pēc vajadzīgās preces.

T

Komentāri (8)

N Neapmierinātaiszvers 07.07.2021

Varbūt tāpēc, ka arī veikala darbiniekiem ir noteikts darbalaiks un darba pienākumi? Liekas smieklīgi uzskatīt, ka darbinieka pienākums ir tikai novākt avīzes. Kad cilvēki beidzot sapratīs, ka veikla darbinieki arī ir cilvēki un nepaliek pa nakti veikalā?

T trusitis 27.07.2021

Kur tad ir problēma- vai tad to nevar izdarīt trešdien no rīta, kad jāliek nākošie avīžu numuri-vecos izņem, jaunos ieliek.

S sannas 08.07.2021

Veikala darbinieki dienas beigās novāc ļoti daudz ko, piemēram nocenotos produktus, ziedus, aizver visus ledusskapjus utt. Smieklīgie pircēji, kas prasa to novākt slēdzot veikalu. Tikpat labi, veikals var pieprasīt 22.00 vēl neturpināt līst veikalā, jo šajā laikā veikala darbinieki jau pēc likuma iet laukā no veikala, jo viņu darba laiks ir beidzies. Tāpat arī avīzi var atnākt nopirkt laicīgi!

T trusitis 27.07.2021

Te izskatās, ka veikals nav priekš pircējiem, darbinieki dara kas nu kuram ienāk prātā. Nevajag pārspīlēt-plkst. 22 tikai darba laiks beidzas, nevis darbiniekiem jāiet laukā no darba vietas. Arī starp pircējiem ir, kas kaut kur vēl strādā un pērk sev vajadzīgo pēc darba laika beigām.

S sannas 28.07.2021

Tieši tā, darbalaiks beidzas 22.00 un viņiem ir jāiet mājās. Darbiniekiem nav jāsēž veikalā līdz 22.30 vai vēl ilgāk. Jūs savā darbā paliekat pēc darba laika beigām? Varbūt ieteiksiet kasierim sēdēt veikalā līdz kādiem 2.00 naktī, jo var taču gadīties, ka kāds cits kaut kur strādā līdz pusnaktij un izdomās atnākt uz veikalu pēc avīzes.
Avīzes no rīta nevar novākt, jo brīdī, kad tiek piegādātas jaunās, vecajām ir jābūt jau noformētām prom sūtīšanai! Jūsu sūdzība ir maigi sakot smieklīga. Jūs laikam domājiet, ka vienīgie darbinieku pienākumi ir- salikt avīzes. Turklāt avīžu tirdzniecība cik zināms nav veikala prioritāte. Kas tur tik dīvains, ka vakarā avīzes ir izpirktas?

T trusitis 28.07.2021

Atkal pārspīlējumi-protams, ka neviens neies uz veikalu pēc tā darba laika beigām. Nezin kāpēc citos veikalos ar tādu pašu darba laiku nav šādu problēmu. Tātad pie jums slikti ar darbu organizāciju.

S sannas 28.07.2021

Nu tad Tev ir variants pasūtīt avīzi uz mājām. Kāpēc jāiet uz veikalu, kur ir slikta darba organizācija?

T trusitis 29.07.2021

Vai Tev kāds prasīja padomu, ko darīt un ko nedarīt? Domājiet kā labāk veikt savus darba pienākumus, lai pircējiem būtu mazāk pretenziju, nevis pārgudri spriedelējiet.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes