www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima X Skolas iela 4d, Salaspils - Slikts serviss

Salaspilī, skolas ielā 4d regulāri nestrādā taromāts. Kārtējā reize bija 10. Augustā. Dodoties prom, no veikala dienesta izejas iznāca pārdevējas, kuras informēju, ka nestrādā taromāts, jo uz tā taču ir uzraksts, ka jāinformē darbinieks. Pārdevēja ar cigareti zobos neieinteresēti paraustīja plecus un pateica - vēlāk strādās. Cik reizes dienā man jāiet pārbaudīt, vai taromāts jau strādā? Kas tā par neprofesionālu atbildi un attieksmi no darbinieku puses?

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 15.08.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Ar atbildīgo darbiniekiem tika veiktas pārrunas un atgādināti viņa tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos. Ar cieņu MAXIMA Latvija

R RunčaĶepa 15.08.2022

Būtu labāk uzrakstīt administrācijai vai informēt darbinieku. Kā arī, uzrakstīt šeit - arī ir laba doma.

Bet ir svarīgi atzīmēt, ka cilvēks, kas izgāja uzpīpēt - faktiski nepilda darbinieka funkcijas pārtraukuma brīdī, sanāk, ka jūs parunājāt ar kādu "kreiso" smeķētāju, kam nav pienākums neko darīt ar to taromātu, un pat paziņot par to.

P Pardevmax 15.08.2022

Fakts ir tads ka maxima,nezinu ka parejie veikalu tikli bet MAXIMA izmanto parastus darbiniekus lai tira taromatu.taromats piepildas loti atri,rindas jau no pasa rita,bezpajumtniekiem pilnas somas ar pudelem.dazas pudeles neder bet vini dusmojas un baz,lidz aparats uzkaras...signals tiek padots veikala ka jaiztira.un darbinieki kuriem butu japilda plauktus,jasez kase ,jaceno preci, japarbauda cenas utt-skrien taja taromata.un tad sakas sudzibas par to ka ir tuksi plaukti,kases ir rindas,nocenota prece neiet,pašapkalp.kases uzkaras jo tajas par daudz monetu,bet main.vadit.piemeram taromata.Ko es gribu ar to visu pateikt-MAXIMA atrodiet darbinieku kurs pildis tikai taromata skirotaja funkcijas,nevis par tam pašam kapeikam ko JUS viniem maksajiet piespiezat darbiniekus atrauties no saviem tiesiem pienakumiem.es jau nerunaju par to,ka kaut kada specforma netiek izdota,un darbiniekiem,tajas pasas drebes kuras vini strada zale,jaskiro NETIRAS SMIRDIGAS pudeles,taja taromata uz darbiniekiem izskrien prusaki par parejiem kukainiem nezinu,bet prusakus redzejam.vai jums,klienti patik pati doma ka Jums blakus stav vai apkalpo darbinieks kurs tikko raknajas miskastes(kurus sauc par taromatiem)?rokas logiski ka mazgaja bet formu jau nemainija

P Pardevmax 15.08.2022

Un neskries vina sava partraukuma tirit taromatu,pat ja jus vinai pavelesiet.