www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana,slikts serviss

Maxima X - Krāpšana,slikts serviss

GODS UN SLAVA KASIEREI ALDAI VINETAI UN IĻĞUCIEMA MAXIMAI X BUĻĻU 36

Tiks skaistā sestdienas dienā man un maniem bērniem tika sabojāts garastāvoklis līdz pēdējām. Nu protams te neiztikt bez veikala Maxima,kurš atrodas Iļğuciemā, Buļļu iela 36
Ir skaidra norāde veikalos 40% atlaide apaviem un čībām. Norādītā cena uz vīriešu apaviem bija 9,99€ un izsitot cauri kasei cena nemainijās. Uz jautājumu: "vai nedarbojās atlaide?" "jaukā kasiere" Alda Vineta atbildēja ka neko nezinot, lai saucu vecāko kasieri un runājot. Uz jautājumu vai čībām ari nebūs atlaide,tik noraustija plecus un izsitot atkal atlaides nav.
Kad vecākā kasiere tika izsaukta, aizvedu viņu līdz vietai un parādiju cenu čībām uz ko mam atkal tika uzriets: " tās nav tās čības! " . Mana atbilde: " okey,tad parādiet man tās kurām ir atlaide!" Ilgi rakņājoties pa grozu un kratot savu galvu ar domu { man nav te laika,bet tu te bl.ğ ar savām čībām } tika atrastas akcijas čības, kas tika pasviestas man un patrikts: " uz kodu jaskatās!"
Nu ziniet,es nedomāju, ka man veikalos ne tikai cenā jāskatās,bet Maximas gadijumā arī iz termiņu,preces kvalitāti, kodu un cenu,kas ir kasē.
Tad teicu,ka preci neņemšu uz ko samālējusies jaunkundze pajautāja: "vai es varētu samaksāt vismaz par pārējiem pirkumiem?" Tur mana pacietība beidzās. Wtf? Es atšķirībā no tevis audzinu trīs bērnus un varu atļauties lielveikalos iepirkties ar uzviju,nesēžu sapuvušajā krēslā ar šķībi seju. Dzīves abižotā.
Maximas vadībai ieteiktu pievērst uzmanību rupjajai kasierei,ar salipušām skropstām un samālētu seju,jo tādai kasierei nav jaizskatās,tas ir vulgāri. Viņa starpcitu ir diezgan rupja arī pret vecākiem pircējiem,kas īsti neko pretī pateikt nevar. Kad nostājos nobildēt šo varoni,tad no savas būdas izskrēja apsargs kurš uzrēja man virsū "vai es bildēju?" uz ko es atbildēju godīgi: "jā"! Tad apsargs man pajautāja "vai jūs zinat,ka tas ir aizliegts ar likumu?" mana atbilde izskanēja :"nē" .Tad apsargs mani paaicināja ãrpus veikala,lai parådītu uzlīmes uz veikala....ko??? Tu man norādi uz uzlīmes kur aizliegts ir fotogrāvēt,kamēr stāvēju veikalā un man pabrauca garām ar skritulenēm un divas babuškas pabrauca ar ratiņiem kuros ir suņi un tu man stāsti tr par likumu kurš tev uzlīmēts uz veikala ārdurvīm??? Vai likums visiem nav viens? Izskatās ka nē...
Veikals tika apmeklēts 12.03.2016

S shakalakalaka 14.03.2016

"Wtf? Es atšķirībā no tevis audzinu trīs bērnus un varu atļauties lielveikalos iepirkties ar uzviju"

Tomēr apavus pērkat Maximā turklāt 10 eiro par apaviem Jums ir par sālītu :D

S Savina 14.03.2016

Nu tādus apavus pērkot ir jāsaprot loğiski,ka tie var derēt tikai vīra darbam :D neviens neies pazorīties pa ielu ar tādiem apaviem, lai pretī nāktu vēl 10 alkaši ar tādiem pašiem kājās....easyyy ;)

S Savina 14.03.2016

Un kapēc gan nē, ja būtu pa piechuku paņemtu 3 pārus,lai tik vazā...

Wtf? Kaut kāda palaistuve sarīko skandālu veikalā, apsaukā personālu un vēl bļ.ģ jūtas aizskarta! Domā, ka bērnu ražošana tevi atbrīvo no visa un tagad tu vari tēlot vareno, pat nespējot nopirkt apavus par 10 EUR? Kur skatās apsardze un laiž veikalos visādas pabiras, kuras uzskata ka var noteikt kā ir jāizskatās veikala darbiniekiem. Kāpēc dēļ tādām jācieš ir pārējiem normāliem pircējiem, kuri spēj normāli iepirkties un jāgaida kamēr kasiere ar to ķerto tiks galā?