www.sudzibas.lv MAXIMA Beidzies derīguma termiņš

MAXIMA X Dobele - Beidzies derīguma termiņš

Ne pirmo reizi jau nopērku kautko ar beigušos derīguma termiņu. Neesmu nekad skatījusies . Varbūt tā ir mana vaina. Bet. Es vakar 09.09.17 iegāju paņemt uzkodas. Un paņēmu grauzdiņu. Šodien 10.09.17 ēdot ieraudzīju termiņu. Un tas atkal ir cauri. Vēlejos pateikt visiem esiet uzmanīgi. Skataties Tur pilnīgi visam termiņus !

C Cits skolnieks 11.09.2017

Jo maizes grauzdiņi jau ļoti ātri bojājas

G GOOGLE.lv 23.12.2023

Stasts ir iss, Maxima X Dobele mani apsmauca nauda zina, attieksme vienkarsi drausmiga no prieksniecibas puses. Plus kad gaju prom teicu cik saprotu vieniecei Vai vecakajai(neatceros) gan datumu, gan kadel .. un iemesls bija loti dzils un del darba, tacu aizejot pec kada laika man zvanija un saka Blaut virsu kur esmu, kadel es neesmu dokomentus kkadus aizpildijusi. . Bez maz piedraud ... kaut kad gaju prom es visu prasiju Vai atlugumu nevajag un ta sieviete ta vietniece man atbildeja kad nevajagot j,o viss esot elektroniski ... ta ka beigas palikos vainiga un vel sabojaja man raksturojumu( starp citu nepatiesi)