www.sudzibas.lv MAXIMA Viss sliktaka aplalposana

Maxima - Viss sliktaka aplalposana

Viss sliktaka apkalposana pedeja laika no visam maxima veikaliem,pec 22:00 pasapkalposanas kase paprasot cigaretes seko atbilde ka tadas nav un uz info vina neies jo vinai jau ta alga maza un par to skriesanu vinai nepiemaksa,pa velti neskries. Tad iesaku maxima vadibai uzlikt siltiti ka uz alkoholu ka pec 22:00 cigaretes nepardod. Lai cilveki neiet ieksa veikala ,neko neperk kamer tiek lidz kasei pec cigaretem. Pardeveja sieviete ar blondiwm matiem videja auguma. Maxima Marupe gatavu produkciju(ko gatavo uz vietas) neiesaku pirkt viss ir nenormali parsalits cena neatbils kvalitatei pavisam ne ne,nopirku vienreiz nav iespejams est ,nopirku vel reiz tas pats.

20.02.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 21.02.2023

Labdien.
Paldies par sniegto informāciju un ovērojumiem. Informējām par šo sūdzību uzņēmumā atbildīgās personas.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram, ka turpmāk iepirkšanās Maxima veikalos Jums būs patīkama!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

N Norris 21.02.2023

Tu visas smadzenes esi jau nopīpējis vai kā? Tev tika paziņots ka šajās kasēs cigarešu nav. No kurienes uzskats ka kādam tev viņas būtu jāpienes? Ej uz to kasi kur viņas ir..

Lasit vajag,pec 22:00 strada pasapkalposanas kases,un ja kadam man vinas butu jaatnes jo neviena pardeveja nekur vairs nav

N Norris 26.02.2023

Kustināt nopīpētās smadzenes vajag, kur ir rakstīts, ka pašapkapošanas kasēs ir obligāti jābūt cigaretēm? Kur ir rakstīts , ka vispār visā veikalā ir jābūt obligāti cigaretēm?

V Vitolds Vitolds 22.02.2023

Es pats esmu tur strādājis. Lieta jau nav tajā, ka slikti darbinieki, šeit tomēr lielu lomu spēle darba vadītājs, kas maximās parasti ir vecas omes. Darba vadītājs, ja būs ar disciplīnu, godprātīgu attieksmi pret darbu, un stingrību, tad domāju kas šāds neatkārtotos. Kāds darba vadītājs, tādi darbinieki, kāds skolotājs, tādi skolnieki, kādi vecāki, tādi bērni. Viss dzīve ir atkarīgs kā mūs vada.

N Norris 26.02.2023

Kas tieši neatkārtotos un kas šeit ir pārkāpts?