www.sudzibas.lv MAXIMA Puvušu produkti atkārtoti

MAXIMA Vienības gatvē - Puvušu produkti atkārtoti

Izdomāju vienā dienā paņemt Maximas maizītes, kuras stāv tur pat pie gatavajiem ēdieniem, pie kases neiedomājos par čeku, jo neko sliktu jau no maizītēm nebiju gaidījusi. Atnākot, atvēru sviestmaižu paciņu - a tur puvums. Īsta un pamatīgs puvums! Labi, par šo sāpe palika, tomēr nekas slikts nenotika, nav man pret to alerģija, vienkārši izmetu ārā. Taisīta viņa bija dienu iepriekš un termiņam vajadzēja iztecēt nākamajā dienā! Pēc nedēļas domāju - paņemšu kaut ko no siltajiem ēdieniem vispār pirmo reizi. Tur tu mierīgi vari vismaz redzēt, ka nav nekas sapuvis. Paņemu karbonādi, kartupeļu biezeni un pupiņas ar speķi un sīpoliem. Uzsildīja, pasniedza, viss super. Laimīga atnāku, veru vaļā... biju apēdusi gandrīz jau visu, kā mutē iesitās stipra puvuma garša. Es uzreiz atlikušo izmetu miskastē. Vai ir normāli tā ikdienā indēt cilvēkus? Vai ir vēl kāds, kuram ir gadījies saskarties ar šādām situācijām?

21.02.2019

N Nonna Priscepa 26.03.2019
Обман

Тут даже нечего говорить на фото всё видно. Интересно, извинятся или нет? На всякий случай - мой тел. Для извинения 20581307.