www.sudzibas.lv MAXIMA Čeks uz zz ar G burtu ar 12.cipariem

Maxima Veikals - Čeks uz zz ar G burtu ar 12.cipariem

Pļaviņas novadā Daugavas iela 72 pie skolas luksofora Maxima veikals Krāpnieki un meli plkst 21:04 11.08.17 ja jūs perkat zz papildināt kredītu tev jauzmanas nekad nepērciet maxima papildināšanas kartes uz čeka zz pirmais burta ir G 12.cipari es pardevējai un prasu lai dot atpakaļ naudu vai printē laukā no jauna to pašu summu samaksāju 1,99.ero un vēl vai produgtus bojātos kā arī partikas nenocenotas cenas tirgo vai iedzīvotājam jabeidz kudzi vai mirt bendēt savas veselības nekad neejat uz maximu viņi smaucās un aizdomīgi tur neviens arī citi iedzīvotāja pateica ka viss labākais ir top veikals.

F foer 11.08.2017

par ko sudziba? kada sakaraa pardevejai ir japrinte jauna un jamaksa no savas kabatas vai jadot aytpakal nauda,no savas kabatas(ko kasiere vispar opati nevar,var tikai vec.kasiewris)nu nopirki tu zz ,...un kur teikts ka jabut burtam g un 12 cipariem?tu nopirki zz pa 1.99,tatad zz draugi kura var sastavet no cipariem un burtiem jebkada kartiba un ko papildina caur sms...ya esi tik tups,kads sakars tam veikalam?

Z Zentinaka 12.08.2017

Tu nopirki nevis parasto kreditu, bet gan uzreiz ar tarifu, tas nozime ka ievadot so kodu dabusi nevis 1.99sava konta bet gan uzreiz pieslegsi sev draugi tarifu... Ka nevar zinat cenas un tarifus un parejos noteikumus lietojot papild. Karti

Z Zentinaka 12.08.2017

Ja proti lietot internetu,ja jau seit sedi,tad ienac zz majaslapa un iegaume papild.cenas un parejo kas tur rakstits.par parejo jau simtreiz rakstits-nepatik kas tiek tirgots maxima,un pats maxima veikals ka tads-iepercies citur