www.sudzibas.lv MAXIMA Veikala vadītāja Oksana Liepājā

Maxima - Veikala vadītāja Oksana Liepājā

Labdien. Mums ir ļoti nepatīkama situācija, veikalā Maxima, Liepāja, Dzērves iela 15. Kurā strādā veikala vad. Oksana. Viņa kliedz uz darbiniekiem. Viena no pārdevējām šobrīd ir slima ar mikro insultu. Nākošā pārdevēja vienkārši neieradās darbā. Īsti nesaprotam kas ir vadītāja, jo viņa strādā kopā ar draudzeni Inesi Balidi. Zālē nestrādā, bet tikai ar muti. Vai tiešām šobrīd Maxima tā jāstrādā.

Papildināts [email protected] 13.03.2017

Nezinam pie kā griezties pēc palīdzības,bet ja tā turpināsies viss kolektīvs nomainīsies un veikala pircēji aizies uz uz citu veikalu.Jo jūtami pircēji ir palikuši mazāk,veikals ir bardakā.

Labdien. Nepiekrītu teiktajam.Strādāju Dzērves ielā Maximā, Ar vadītāju man nav problēmu. Jauns direktors,protams pārmaiņas,nosodīt? Tas ir vieglākais .Tas ir smags darbs, ne katrs to var darīt. Tas ir jāpieņem ,jo mēs esam tikai cilvēki. Ja nepatīk darbs ko tu dari, jāmeklē cits darbs, kas patīk.