www.sudzibas.lv MAXIMA Veci roltons un nav gaļa

Maxima - Veci roltons un nav gaļa

labdien! ka jau jūs zināt, man ir bijusi loti lielas problēmas ar Rimi veikali me un veikalu attieksmi pret klientiem tāpēc es devos uz maximu jo veikals atrodas loti tālu es o neizmantot bet šoreiz nācas ka rimi ir vienkarši neadekvāta uzvedība pret klientiem un mani tajā skaita ieejot veikala es pamanu ka pārdevējas dzer vodku tieši pie durvīm ka ari apsargs ir ar kāju iesprūdis toalete kura vispār atradās starp ieeju un kaseem!!
bezkaunība!
Bet tā ka es jau biju veikala un man bija tikai 10 eiro es aizgāju uz rimi noliktavu un plukta izvēlējos sev dažus garšaugus roltonus un man loti garšo un tad aizgāja uz gaļas noliktava prece un tur izrāda NAV GAļA!
ka tā var/??? un es aizeju pie kases un samaksāt un ieziet ara uzkost roltonu taču izrādās ka roltons vecs un sapuvejis un reāli pretīgi :((
maxima ir tiešam nekompetence firma un ,an nāksies izmantot pakalpojumus no vietējā kravas vadītāja lai iegados pārtiku šausmas!!

kapec neviens man neatvainojas

H harijs 10.05.2016

kapēc nedarbojas avīze,vai visi darbinieki ir saindējušies ar produktiem

S Sandra 22.03.2019
Drausmīga apkalpošana

Labdien. Gribetu uzzint kapec šinī sūda maxima višku iela negriež galu? (visas maximas griež galu ar dārzeņiem. Bet šini nē? Pārdeveja rupji atbildeja: tad ejiet uz to maximu kur griež šo gaļu. Stulbiba pedeja.

S Sandra 22.03.2019

Visku ielas maxima suds pedejais