www.sudzibas.lv MAXIMA Vecas konfektes

Maxima - Vecas konfektes

Šodien 28. Maijā plkst. 11: 30 Rīgas ielā Jēkabpils Maximā es iegādājos ļoti “Svaigas Un Garšīgas” konfektes “vētrasputns”, gribētos zināt kura bija tā gudrā pārdevēja, kura sabēra vecās konfektes ar svaigajām? Jo pērkot konfektes vienmēr pataustu un šoreiz pataustīju to svaigo, kura vēlāk atklājas bija tikai vienīgā svaigā visā nopirktajā kilogramā. Es saprotu, ka ir atlaides par 7€ kilogramā, bet nu nevajag maldināt cilvēkus un tirgot gadu vecas konfektes ar kurām var nolauzt zobus. Kauns

28.05.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 31.05.2021

Labdien!
Paldies par informāciju.
Plauktā ir izvietotas vienas partijas konfektes. Nav pieļaujama prakse, kad tiek sajauktas preces ar atšķirīgiem derīguma termiņiem. Šodien, 31.05. konkrētajā veikalā Jēkabpilī pārbaudīta plauktā esošo konfekšu "Vētrasputns" kvalitāte (der. termiņš 11.09.2021 ). Neatbilstības nav konstatētas.
Ticam, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Z ZaikaTatjanka 28.05.2021

Šī vēl skaistāka!

M Mego izmeklētājs 28.05.2021

Aaa tad jūs esat tā kas veikalā visus produktus paspaida.man jāpērk apspaidīti produkti

RAMONA👀 29.05.2021

Ieklepo rokā un tad čamda, spaida visu, kāpostiem lapas noplēš turpat veikalā un pabāž apakšā zem citām kāpostgalvām vai atver iepakojumu, lai palūrētu kas iekšā un noliek atpakaļ...visādi brīnumi redzēti.

Z ZaikaTatjanka 30.05.2021

Nu a ka tad Tu domāji? Vēl uzkāpj virsu, palēkā, paburza rokā kāpostlapu un uzšpļauj. Ja redziet ka veikalā kāds tā dara - tak atveriet muti un aizrādiet?

P pagpag 29.05.2021

Tad jau jums totāli nenoveicās, jāēd būs vien "svaigos un garšīgos", bet jūras vētru vējos papluinītos un pēctam svilinošā pludmales saulē pažuvušos "vētrasputnus"! Riveēndž, 1:1 par "1,2,3..."! :-)))

S sannas 31.05.2021

Kā var vienam un tam pašam cilvēkam Jēkabpilī tik ļoti neveikties? Ta viņai kurpes slapjas, ta konfektes sliktas . Turpmāk veikala darbinieki katru konfekti iztīs laukā no papīra un nogaršos. Tās, kas labas, atstās nokosto gabalu plauktā, tā būs garantijas zīme, ka konfekte ir ēdama🤣🤣🤣
Neblamējies , klukste ar slapjajām kurpēm!