www.sudzibas.lv MAXIMA Veca produkcija

Maxima - Veca produkcija

Sodien Maxima iegadajos pienu! Parnacu majas skabs! Laiks ara vess un dzivoju blakus, lidz ar to jebkadi argumenti ka cela uz majam produkcija sabojausies soreiz nederes. Kas man kopenses iztereto naudu? Ne pirmo eizi ta gadas. Vai kads seko sim lietam? Ko saka PVD?

P

T ToPēteris 21.06.2011

Maxima ir domāts lohiem, kur leiši visus atkritumus iztirgo par labu naudu.Padomā loģiski, ja šie tirgotu labas mantas, vai varētu katru dienu rīkot akcijas?PVD skatīsies uz derīguma termiņa uzrakstu, pie piena saskābšanas tu pats būsi vainīgs, varbūt no tevis nāk kāds pienam nelabvēlīgs starojums?

G Galiigsstulbums 22.06.2011

Es nesaprotu to cilvēku stulbumu, visu laiku kāds sūdzas, ka maximā tas, maximā šitas, nu tad neiepērcies, visi zin, ka maximā viss ir nekvalitatīvs, nu ko tad paši iepērkaties, bessī jau ārā lasīt vienu un to pašu...

C cirvis 22.06.2011

A datumu uz iepakojuma grūti apskatīties?:) Kaut kā nav zinām, ka Maxima pati fasē pienu!:)

G Galīgsstulbums 22.06.2011

Tad viņš čīkstētu, ka maxima neizņem veco produkciju :D