www.sudzibas.lv MAXIMA Veca pārtika

Maxima - Veca pārtika

Iegādājos Valmieras lielajā Maksimā cūkgaļas sašliku, kuru darbiniece lika saldētavas plauktā, tikko atvestu. Derīguma termiņš līdz 19. 11., bet, kad vakar atnācu mājās un domāju to uzcept, atverot iesaiņojumu - tāda beigtas gaļas smaka, ka - dūša apšķebinājās. Tā kā dzīvoju blakus rajonā un katru dienu nesanāk brauk uz/caur Valmieru, lai aizvestu bojāto preci atpakaļ, tad nekas cits neatlika kā to gaļu vienk. izmest. Iesaku nepirkt gaļu Maximas veikalos, ja nevēlaties bezjēdzīgi izšķiest savu naudu..

E

S Shuumis 07.11.2008

maximaa tur jau paarliimee deriiguma terminjus un tirgo taalaak lai tik apgroziijums aug.. psz

K klients 07.11.2008

TO PASU DARA UN VEL BIEZAK RIMI

P pircejs 07.11.2008

Visiem zinams, ka lielveikalos nav ko pirkt galu, it sevishki sasliku. Tur iet veca gala un tas jau zinams sen. Ja ir iespeja, japerk gala Rigas centraltirgu. Tur ta nav iesainota, ir letaka neka veikalos un kvalitativaka! Ja nav iespeja tada, nju tad...

A Aleksandrs 08.11.2008

neperciet vk serviss frikadeles, ieksa ne gala bet pelavas kaut kadas.

P Pariize 08.11.2008

Tas jau nav jaunums!:)

B beibe 08.11.2008

man liekas, ka pec iespejas biezak vispar sadas preces japerk tirdzinos(sierus, galas, pienu, olas, maize, noteikti darzeni un augli utt), un veikalos japerk tikai visadus dzerienus, sausas brokastis, saldumus utt, kurs nu ko perk :)
jau no pasas berna kajas man bija ieaudzinats nedela reizi iet uz tirdzinu un sapirkt produktus pirmajam vajadzibam, ja karojas kadu koncu, gaju uz veikalu. Tagad daru tapat, un man palaimejies, ka man dzivojot centra, turpat blakam ir matisa tirdzins. Saviem berniem macisu tiesi tapat. Ari domas, ka labak maksaju par stavesanu cilvekam, kas ved sos darzenisus utt, neka veikalam.

A Aleksandrs 08.11.2008

Kam naudas nav, ieperkas tirdzinos, tur ari var dabut salmonellas un vis kaut ko, via visa prece ir kartigi parbaudita?

B beibe 08.11.2008

Un lielveikalos nevar? :D Maxima ari ir ta, kur bija saindetie ;) ari stockaman pirms menesiem 2-3 bija gadijumi ar partikas saindesanos. Tirdziniem nav ne vainas, tur jau neiet runa par naudas taupisanu. bet veseligumu. Mazgaat jau produktus vajag gan no veikala, gan tirgus jebkura gadijuma!

A Aleksandrs 08.11.2008

Centis sakot, ka tu tur salatus visu laiku mazgajot, vai ne?

F FAKTS 08.11.2008

SALATUS VAR GATAVOT MAJAS! RUNAJOT PAR GALU, PIENU, KREJUMU TO PATIESAM VESELIGAK PIRKT TIRGU, TIKAI MAN PERSONIGI CENTRALTIRGUS DIKTI NEPATIK, ES PARKOS VIDZEMESA TIRGU-JA CENAS DARGAKAS, BET NU TADS FORSS INTELIGEWNTS TIRGUS:)

C cepums 10.11.2008

nu cik par to var runāt -
NEPĒRCIET GAĻAS IZSTRĀDĀJUMUS, SALĀTUS UN CITUS MAXIMAS KULINĀRIJAS BRĪNUMUS!

B beibe 10.11.2008

Vidzemes tirgus riktigi forsais! No majam 5 minuushu atra gaitaa atrodas, un daudz labppraataak eju uz turieni, nekaa beernu pasaules rimi vai maximu uz priekshu briivibas iela... viss svaigs un izveele liela, svaigu galju var nopirkt, kas man ir loti svarigi.Necieshu rimi safaseetu galju, kur nevari izveeleeties gabalinju no kura velies savu nogriezt. Un tik tiesham, jau sen uz tirgu iet nevis tie, kas velas ietaupit(laigan ari tas ir bonuss tirgum!), bet arii tie kas vienkarshi veelas nopirkt normalus produktus.Vismaz taa daru es, un tas, ka ietaupu paris latus dziiviibu neglaabj, bet taapat patiikami, ka par to naudinju var nopirkt kaadu kuucinju kaarumam :)))

B bubuu 05.01.2009

Bet apskaties vai tas šašļiks ir uzpūties vai nē>Tā ir pirmā pazīme.

K Kristīne 14.01.2009

JOprojām pārdod vecus produktus. Paziņa pirka zivi. Pārdevēja ietina zivi cieši jo cieši (paziņa nodomāja- tomēr zivs, utt.) Jau braucot uz mājām parādījās dīvaina smaka, bet jau mājās esot, atvēra iepakoto zivi...
labāk nebūtu vērusi...

. ...kl 14.01.2009

TIkpat labi varēja būt vainīgs, tas kas tos šašlikus taisīja. Viņi jau tajos vakuma iepakojumos saliek tik etiķainus sašlikus, ka riebjas tos ēst.