www.sudzibas.lv MAXIMA Veca gaļas izlase

Maxima - Veca gaļas izlase

Maxima veikalā Ulmaņa gatvē 88a 03.10.2009. iegādājos gaļas izlasi - Svētku plate ar saīsinātu derīguma termiņu - 03.10.2009 (paralēli uz produkta vēl bija cenas čeks ar izsniegšanas un derīguma termiņu 04.10.2009.). Vizuāli produkts izskatījās labs.
Īsāk sakot - atverot dubulto polietilēna iepakojumu, jau bez garšošanas bija skaidrs, ka produkts stāvējis jau kādu nedēļu - gaļa smirdēja, siers bija apaudzis ar vilnu, salātu lapas beigtas. Neriskēju pat nogaršot, veiksme, ka nesaindējāmies.
Diemžēl nebija iespēja atgiezties veikalā vai Pārtikas un vet. dienestā ar nederīgo produktu.
Esiet uzmanīgi!

D

S savējais 05.10.2009

Ja jau pērc preci ar saīsinātu derīguma termiņu, respektīvi nocenotu preci, ir jārēķinās, ka tur var iesmērēt pilnīgi jebko!!!

A albis 05.10.2009

Labāk vajadzēja iegādāties kādu dziesmu izlasi, tās vecas nepaliek.es piemēram pēc samaksāšanas turpat veikalāvisu izsaiņoju un pagaršoju un ja kas nav tā, PA PURNU visai realizācijas daļai.