www.sudzibas.lv MAXIMA Valsts valodas nezināšana, un nelaipna komunikācija

Maxima - Valsts valodas nezināšana, un nelaipna komunikācija

Maximā Grostonas ielā pie bērnu mantām meklēju tirdzniecības zāles darbinieku, vjautāju latviešu valodā, man atbildēja ja ņečevo ņebpoņimaju... Jautājums maxima vadībai, kā jūs pieņemat darbā darbinieku bez latviešu valodas zināšanām vēl pie tam tirdzniecības vietā kur pilns ar klientiem.

23.10.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 25.10.2023

Labdien!
“Maxima Latvija” savā ikdienas saziņā ar klientiem izmanto valsts valodu, kā noteikts Latvijas Republikas likumdošanā. Uzņēmumā darbinieki tiek pieņemti darbā ar atbilstošu valodas kategoriju un ar klientiem komunikācija notiek primāri latviešu valodā. Visa veikalu vidē atrodamā informācija (tajā skaitā cenu zīmes, norādes, produktu sastāvs u.c.) ir norādīta valsts valodā. Arī komunikācija medijos un mārketinga materiālos notiek valsts valodā, atsevišķos gadījumos pēc nepieciešamības pielāgojot informāciju arī svešvalodā, vienlaikus rūpīgi ievērojot valstī noteikto valodas lietojuma regulējumu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima veikalos!
Ar cieņu,
"MAXIMA Latvija" komanda

Velvetpopstar 23.10.2023

Ukraiņini joprojām neprot latviešu valodu, bet darbā viņus pieņem.

Velvetpopstar 24.10.2023

Salika laikam mīnusus ukraiņu heiteri. Jo pie Mums strādā 3 meitenes no Ukrainas, bet latviešu valodu neprot.

V vitols 23.10.2023

Interesanti kas tev vēl būtu jājautā pašapkalpošanās veikalā!

S sumup 23.10.2023

maxima tak peedeejaa darba vieta.tur nem bomzus pat.normals cilveks tur nestrada par tadu algu

H Harijs Freimanis 24.10.2023

Paldies par komplimentu, jo strādāju,, MAXIMA,, Drīkst pajautāt, nebomzi, no kuras,, eLITES,, dinastijas esat?

H Harijs Freimanis 24.10.2023

,, MAXIMA,,

S sannas 24.10.2023

Ko tieši gribēji no darbinieka? Kāda tev palīdzība nepieciešama? Maxima ir pašapkalpošanās veikals, gribēji, lai darbinieks tev rokās ieliek, vai lai līdz kasei aiznes un apmaksā? Nekad mūžā nevienā veikalā neesmu uzbāzusies darbiniekiem. Ņemu preci un eju uz kasi. Kāda velna pēc jātraucē cilvēks, kas strādā?

S spotled 25.10.2023

4.30 eiro stundā.
Noņemsim nodokli, sanāk ~3.40/h

Jums liekas normāla alga?