www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima Valmiera r-264 - Krāpšana

Strādāju šajā veikalā un varu izklāstīt konkrētā veikala aizkulises un visu balto un patieso attieksmi pret darbiniekiem.Ja man būtu ienaidnieks,es pat tam neieteiktu šādu darbavietu.Attieksme pret tiem kas runā un saka acīs ko domā,protams visur kur valda meli,aprunāšana,izkrāpšana no pašiem darbiniekiem tiek līksmota aizmuguriski uz urrā. Konkrētajā veikalā joprojām darbojas vecākā kasiere kas nekautrējās no kasierēm izkrāpt naudu izmantojot situāciju kad kasē strādājošam cilvēkam ir notikusi nelaime un viņš tad ir vienkārši ne tik uzmanīgs,situāciju kad cilvēks strādā pēdējo dienu pirmās aiziešanas no darba tiek jau pusalga izkrāpta no kasers.Izrunājot konkrēto situāciju ar veikala direktori,atliek noprast ka izkrāpēja un veikala vadība ir uz vienu roku.Tiek viss itkā noklusēts ,aizmuguriski apgriezts savā rakursā un apkārt itkā tikai balti un pūkaini cilvēki staigā.Smieklīgi to visu redzot,un no otras puses skumīgi par sevi,par citiem.Daudz neizdarību kuras pēc tam jāuzklausa kasē sēdošajam un jāmaksā protams arī tam kas sēž kasē.Tad bitīt matos,jūs gribat lai pie jums kāds strādā ar atdevi ja vadības attieksme ir nulle???? Nekad neiesaku jums stāties darbā Maxima Rīgas -46!!! Ja gribat saglabāt mierīgu nervu sistēmu un saņemt visu nopelnīto naudiņu,neejat konkrētajā uzņēmumā pieteikties darbā!!! Lai jums veicas un pasarg Dievs nonākt tādās šausmās!!!

G